clock
26.06.2024 23:04
УВАГА! Купатися заборонено! За місяць на водоймах області загинуло 6 людей - Телеканал ДніпроTV
Купатися заборонено, але люди все одно йдуть до води. Міські пляжі на Монастирському острові, у парках «Сагайдак» і «Придніпровський» офіційно закриті.
clock
26.06.2024 22:42
Як врятуватися з човна, що перевернувся (Сурдопереклад)
Абетка безпеки для людей, що мають особливості сприйняття текстового контенту, а також людей із порушенням слуху і складності під час читання, з частковою втратою зору. Проєкт реалізується у рамках Національної стратегії зі створенням безбарʼєрного простору в Україні, яка покликана забезпечити рівні можливості та доступність для людей з різними формами інвалідності спільно із ДСНС України та ГО «Громадський рух «Соціальна єдність». Поділися роликом.
clock
26.06.2024 22:31
Як уникнути трагедії на воді (Сурдопереклад)
Абетка безпеки для людей, що мають особливості сприйняття текстового контенту, а також людей із порушенням слуху і складності під час читання, з частковою втратою зору. Сьогодні, розкажемо, як уникнути трагедії на воді.
clock
25.06.2024 17:16
Основні рекомендації під час прогулянки у лісі (Сурдопереклад)
Підготовка до подорожі у лісі. Повідомте про те куди Ви збираєтесь, якщо поблизу нікого немає, залиште записку з повідомленням дата/час відправлення/кількість людей, що йдуть разом з вами/напрямок подорожі і приблизний час повернення.
clock
03.06.2024 09:10
Перша допомога при опіках (Сурдопереклад)
Опік – це пошкодження шкіри та підшкірних тканин, спричинене тривалим перебуванням на сонці, контактом з вогнем чи гарячими предметами, потраплянням на шкіру окропу чи агресивних хімічних речовин, а також впливом електричного струму або радіоактивного випромінювання.
clock
03.06.2024 08:58
Дії у разі загорання одягу на людині (Сурдопереклад)
Якщо під час пожежі загорівся одяг, бігти не можна — це тільки посилить горіння. Слід зупинитися, спробувати якомога швидше зняти одяг. Якщо це не вдалося, упасти на землю або підлогу та покачатися, щоб збити полум'я. При цьому треба захищати очі та обличчя руками.
clock
13.05.2024 16:34
Дії при пожежі у метро (Сурдопереклад)
У місті мільйоннику метро є найшвидшим і затребуваним видом транспорту, але лише одна іскра може призвести до тяжких наслідків.
clock
13.05.2024 16:17
Дії при пожежі у громадському транспорті (Сурдопереклад)
Негайно повідомте про пожежу водієві, спробуйте відчинити двері (використовуйте кнопку аварійного відкриття), застосувати для гасіння вогнища пожежі вогнегасник і підручні засоби. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! У тролейбусах і трамваях металеві частини можуть опинитися під напругою в результаті обгорання захисної ізоляції проводів.
clock
24.04.2024 12:36
Чадний газ як небезпека побутового характеру (Сурдопереклад)
Токсичний чадний газ (СО) – це оксид вуглецю, що утворюється, якщо горіння відбувається в умовах браку кисню. Він не має кольору, запаху чи смаку, тому його неможливо ідентифікувати без спеціальних приладів. Водночас чадний газ може бути смертельним та впливає на людину навіть у невеликій концентрації.
clock
24.04.2024 12:11
Загроза хімічної небезпеки
Якщо існує небезпека отруєння АХНВ, вам необхідно швидко вийти з району зараження поперек повітряного потоку (вітру). У разі ураження аміаком спуститися на нижні поверхи будівлі, у разі ураження хлором — піднятися на верхні. Використовуйте протигази всіх типів, за їх відсутності — ватно-марлеві пов’язки, змочені водою або 2-5% розчинами питної соди (при ураженні хлором), оцтової або лимонної кислоти (при ураженні аміаком).