Синельниківський район: вогнеборці провели профілактичний рейд щодо попередження пожеж у житловому секторі

clock
20.11.2023 12:15

З метою попередження пожеж та загибелі на них людей, 20-го листопада рятувальники Синельниківського району провели інформаційно-профілактичні заходи серед населення. Відпрацювання були проведені на вулицях, де найчастіше траплялися випадки виникнення пожеж у побуті .

Під час бесід кожному громадянину довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення.

Як правило, основними причинами пожеж є: необережне поводження з вогнем (в тому числі, при палінні), несправність електрообладнання, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових електронагрівальних приладів та пічного опалення.

Вогнеборці нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті під час опалювального періоду.

Пояснили, що почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі, на сам перед від халатного ставлення господарів домоволодінь до власної безпеки.

Схожі заходи систематично проводяться інспекторським складом. Як показує практика такі превентивні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь.

Адже лише спільними зусилля можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.

Щоб краще запам’ятали інформацію, кожному співрозмовнику фахівці ДСНС вручили тематичні листівки та пам’ятки.

Схожі матеріали