м. Нікополь: фахівці ДСНС навчали населення ризикам, пов’язаним із поводженням із вибухонебезпечними предметами

clock
11.12.2023 14:17

У разі виявлення вибухонебезпечних предметів, важливо аби кожен громадянин знав та дотримувався правил безпеки. На жаль, не всі дотримуються цих правил, через що і завдають шкоди собі та оточуючим. 

Саме з метою навчання населення ризикам, пов’язаним із поводженням із вибухонебезпечними предметами, 11-го грудня співробітники Нікопольського районного управління здійснили профілактичну роботу серед мешканців міста Нікополь.

Під час бесід фахівці ДСНС закликали перехожих громадян не чіпати, не торкатись, не пересувати підозрілі предмети та ті, що за зовнішніми ознаками схожі на вибухові. 

Небезпека таких пристроїв обумовлена непередбаченістю принципу їх дії та різноманітним камуфляжом, який значно ускладнює їх своєчасне виявлення. Такі пристрої можуть бути замасковані під звичайні побутові речі, іграшки, пакети тощо.

Особливу увагу дорослих рятувальники звернули на необхідність проведення профілактичних бесід та навчання дітей правилам мінної безпеки. Оскільки під час прогулянок діти можуть випадково натрапити на небезпечну знахідку, заподіяти шкоду собі та оточуючим.

Крім того, фахівці Служби порятунку розповіли, що у разі виявлення вибухонебезпечного предмета необхідно негайно відійти на безпечну відстань. Сповістити оточуючих про небезпеку та повідомити про знахідку Службу порятунку за номером «101» або Національну Поліцію – «102».

На завершення спілкування кожному співрозмовнику рятувальники надавали тематичні листівки та закликали дотримуватись усіх застережень.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Схожі матеріали