Кам’янський район: діти завітали в гості до рятувальників

clock
16.04.2024 12:52

16 квітня, в рамках «Тижня цивільного захисту» до одного з пожежно-рятувальних підрозділів міста Кам’янське, завітали діти з місцевого навчального закладу з метою більше ознайомитися із справою рятувальників.

Надзвичайники розповіли малечі про важливу та небезпечну роботу пожежних, показали основну пожежно-рятувальну техніку та обладнання, яке використовують під час виконання різних завдань. Для кращого розуміння цієї професії, діти поспілкуватися з рятувальниками, приміряли спеціальний одяг та спорядження, посиділи в пожежному автомобілі.

Школярі задавали безліч цікавих запитань, фотографувались з автомобілем та оснащенням, найбільше їх зацікавили історії зі служби.

Такі заходи завжди викликають позитивні емоції, виховують культуру безпеки підростаючого покоління, навчають правилам поведінки у надзвичайних ситуаціях та умінню знаходити правильні рішення, щодо безпечного виходу з них. Пізнаючи робочі будні рятувальника, діти не тільки ознайомилися з небезпечною професією, але і закріпили знання та навички, щодо дотримання правил пожежної безпеки.

На завершення, маленькі гості подякували співробітникам ДСНС та пообіцяли дотримуватися всіх правил безпеки і навіть подарували власні малюнки на пожежну тематику.

Схожі матеріали