Контраст
Шрифт

До уваги суб’єктів господарювання!

clock
16.10.2023 15:25

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області інформує про зміни у законодавстві у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки, до суб’єктів господарювання, у їх власності або користуванні яких перебувають об’єкти підвищеної небезпеки.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки» порядок ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та їх обліку затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030 затверджено Порядок ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку (далі – Порядок), ДСНС доручено забезпечити ведення обліку об’єктів підвищеної небезпеки та ведення Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 року № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки» затверджено порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки. 

Враховуючи вищевикладене,  починаючи з 7 жовтня 2023 року подання матеріалів стосовно ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки здійснюється виключно в електронній формі через особистий кабінет суб’єкта господарювання в Державному електронному реєстрі об’єктів підвищеної небезпеки за посиланням: http://e.dsns.gov.ua/.

Схожі матеріали