Контраст
Шрифт

м. Павлоград: рятувальники відчинили двері квартири, де діти знаходилися без нагляду дорослих (ВІДЕО)

clock
10.09.2022 14:46

10 вересня о 12:34 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення від працівників екстреної медичної допомоги про те, що з вікна квартири на третьому поверсі багатоквартирного будинку випав 9-й річний хлопчик, якого госпіталізували. Також у квартирі знаходиться ще одна малолітня дитина. Подія сталася на вулиці Парковій міста Павлоград Павлоградського району.

За повідомленням направлено Павлоградських рятувальників у складі 2 чергових відділень.

По прибуттю до місця виклику співробітники ДСНС встановили, що у квартирі знаходиться дворічний хлопчик, зв’язок з батьками відсутній. Рятувальники відчинили двері квартири, надали доступ співробітникам поліції та працівникам екстреної медичної допомоги. З’ясувалося, що діти перебували вдома без нагляду дорослих. 

До надання допомоги залучено 14 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. 

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки у побуті. Це варто зусиль!

FSCnBq0PEf5pexlkpPNYlz7YauARy8LyB2YuvpbF.jpg

fXdbkc4qsukHLlNZSM2pmh8BwNorjm5ycdmya6w2.jpg

wOlInT4JmoITyEaIZdo5nPTarZJpe1BEeA2cGQIt.jpg

OoyLvFpb45ra5E9fsheYCdfj0dZe6fLB9vgPFaj6.jpg

Схожі матеріали