ГоловнаГромадянамВиставка пожежно-рятувальної служби
 Версія для друку

Виставка пожежно-рятувальної служби 

 

Герої-ліквідатори Чорнобильської катастрофи

 

Ранок з UA:ДніпроОльга Довгозвяга, працівниця виставки пожежно-рятувальної служби

8 Серпня, 2019р.

Зустріч представників духового оркестру пожежної охорони Дніпропетровщини

25 Липня, 2019р.

   

 

 

 

 

 

 

vist2.jpg

У Дніпропетровському гарнізоні вже понад 30 років існує виставка пожежно-рятувальної  служби  Головного управління. Виставка допомагає людям дізнатися про історію створення, становлення  і  функціонування   пожежної  охорони,  рятувальної  служби,  цивільного  захисту  системи  Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Щороку цей заклад відвідують тисячі людей. Приходять сюди і учні, і студенти, і підприємці, і просто перехожі.

В стінах виставки проводиться робота, присвячена вивченню історії, освітленню  традицій  старших  поколінь  бійців  вогненного  фронту  в  дореволюційний  період,  в  роки  становлення  і  розвитку  народного  господарства,  в  роки  Другої Світової  війни  та до  наших  днів. Але першочерговим завданням виставки полягає у приверненні уваги до небезпечно-руйнівної, безжальної сили стихії, виховання відчуття поваги і обережного ставлення до могутності вогню, а також у популяризації роботи рятувальників серед населення, відновлення поваги та довіри до представників цієї почесної, мужньої професії.

Робота з відвідувачами проводиться в учбовому класі і залах. У кінозалі є можливість проводити навчання, читати лекції з питань організації безпечної життєдіяльності, проводити брифінги та прес-конференції. Для демонстрації фільмів встановлено відеоапаратура, яка надає можливість демонструвати фільми та відеоматеріали, які пропагують діяльність рятувальних підрозділів.

 

У залі пожежно-рятувальної служби відвідувачі мають дізнатися про vist1.jpgпрофесіональну підготовку кадрів для Служби порятунку в вищих та середніх навчальних закладах України, в навчально-методичному центрі Головного управління. Про заслужених співробітників пожежно-рятувальної служби, про героїв-чернобильців, які вступили в боротьбу з наслідками Чорнобильської аварії, про загиблих співробітників в різні роки під час виконання службових обов’язків, у т.ч. під час гасіння пожеж при обороні міста в серпні 1941 року тощо. В історичному залі екскурсанти мають ознайомитися з експозиціями, матеріалами та предметами пожежно-технічного озброєння дореволюційного часу і періоду становлення пожежної охорони в державі та області.

 Також, виставка пожежно-рятувальної служби являється центром роботи з ветеранами, де діє обласна Рада ветеранів Головного управління, де проходять збори, зустрічі з керівництвом Головного управління та вирішуються всі питання їх життя і проблеми.

 

Адреса: м. Дніпро, вул. Батальйону Дніпро, 2.

Телефон: (056) 376-54-84, (056) 376-54-94. Екскурсії проводяться безкоштовно.

Виставка працює: з 09:00 до 17:00, без перерви.

Вихідні дні: субота, неділя

Ласкаво просимо!

    Твіт