ГоловнаПро ГУСтруктураВідділ зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю
 Версія для друку

Відділ зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю

 

Відділ зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю є самостійним структурним підрозділом Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, відповідальним за організацію проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи, зв'язки із засобами масової інформації та роботу з громадськістю.

Відділ є уповноваженим органом з надання офіційної інформації про діяльність апарату Головного управління, його структурних підрозділів, у зв`язку з цим взаємодіє із вітчизняними та закордонними ЗМІ, державними, комерційними і громадськими організаціями (установами), творчими спілками, трудовими колективами і населенням в цілому; через відповідні структурні підрозділи Головного управління взаємодіє з місцевими органами державної виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

Завданнями Відділу є здійснення єдиної інформаційної політики, координація роботи апарату та структурних підрозділів Головного управління у даному напрямку роботи. Організація дієвого контролю за виконанням відповідних вимог у сфері здійснення єдиної інформаційної політики та інформаційно-роз`яснювальної профілактичної роботи. Відділ здійснює оперативне інформування через ЗМІ та громадські формування (волонтерів, волонтерські організації) мешканців регіону та населення держави в цілому  про надзвичайні ситуації (події), випадки порятунку людей, що сталися на території області.

Функціями Відділу є підвищення рівня обізнаності населення та формування уважного ставлення до встановлених законодавством вимог пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту населення і території, а також заходів, що вживаються державою, зокрема ДСНС України, обласною владою, Головним управлінням для безпечної життєдіяльності та цивільного захисту населення.

 

 

Начальник Відділу капітан служби цивільного захисту

Гречищева Дар’я Володимирівна

Телефон: (056) 371-29-35

    Твіт