Головна Останні новини25 Листопада, 2021р.
 Версія для друку

У Навчальному пункті ГУ ДСНС області відбувся випуск радіотелефоністів

Опубліковано: 25.11.2021, 08:41

24-го листопада на базі Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відбувся випуск здобувачів освіти денної форми навчання за робітничою професією 4223 «Радіотелефоніст».

Зі знаменною подією у житті випускників привітав заступник начальника Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області Олександр Шевченко та кожному вручив відповідне свідоцтво державного зразка.

Викладачі Навчального пункту протягом двох місяців знайомили майбутніх радіотелефоністів з вимогами нормативних документів, організацією та правилами технічної експлуатації засобів зв’язку, які використовуються підрозділах ДСНС області. Під час навчання здобувачі освіти набули необхідних знань, умінь та навичок з питань охорони праці, надання домедичної допомоги постраждалим, психологічної підготовки.

На практичних заняттях педагогічні працівники Навчального пункту особливу увагу приділяли вивченню майбутніми радіотелефоністами усіх видів та схем зв’язку в гарнізоні оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та службовій документації пункту зв’язку підрозділу.

Підсумком навчання стало складання кваліфікаційної пробної роботи та Державної кваліфікаційної атестації.

1.jpg 2.jpg

3.jpg


   
Останні новини
5 Грудня08:00 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
4 Грудня10:15 ДСНС: головне за тиждень
3 Грудня15:39 Нікопольський район: надзвичайники нагадали мешканцям основні правила безпеки при COVID - 19
3 Грудня15:34 Запарковані автомобілями проїзди та під’їзди до житлових будинків створюють перешкоду для оперативного порятунку життя людей (ВІДЕО)
3 Грудня15:21 Дніпровський район: проведено інформаційно-роз’яснювально роботу, щодо опалення житла
3 Грудня15:19 Кам’янський район: рятувальники провели бесіди з батьками та дітьми про безпеку під час виявлення вибухонебезпечних предметів
3 Грудня15:09 м. Новомосковськ: рятувальники провели бесіди з підприємцями щодо дотримання правил пожежної безпеки.
3 Грудня13:19 Павлоградський район: рятувальники провели профілактичну роботу з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті
3 Грудня12:19 м. Кривий Ріг: вогнеборці проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з приводу пожежної безпеки в приватних та житлових будинках
3 Грудня11:35 Синельниківський район: рятувальники провели заходи в навчальних закладах освіти з приводу БЖД
3 Грудня11:08 м. Кам’янське: психолог надала рекомендації щодо психологічного настрою у підрозділі під час боротьби з коронавірусом
2 Грудня18:00 Увага! попередження про пориви вітру
2 Грудня16:41 м. Кам’янське: вогнеборці провели профілактичну бесіду з працівниками підприємства
2 Грудня16:36 м. Новомосковськ: рятувальники завітали до дитячого садочка в рамках тижня безпеки життєдіяльності
2 Грудня16:25 м. Покров: рятувальники провели профілактичну роботу серед працівників підприємств
Останні новини