Головна Останні новини24 Листопада, 2021р.
 Версія для друку

Павлоградський район: з метою популяризації місцевої пожежної команди, рятувальники завітали до загальноосвітньої школи

Опубліковано: 24.11.2021, 16:49

24-го листопада рятувальники Павлоградського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, разом з працівниками місцевої пожежної команди Вербківської об’єднаної територіальної громади, завітали до Вербківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з метою доведення основних правил пожежної безпеки, про підтримку і розвиток, а також популяризацію місцевої пожежної охорони.

В ході інформаційно-роз’яснювальної бесіди з учнями та працівниками навчального закладу, вогнеборці Вербківської МПК розповіли про діяльність місцевої пожежної охорони в зазначеному населеному пункті, мету її створення та основні завдання, які покладені на рятувальників.

Під час проведення заходу  учні наперебій розповідали власні історії про пожежі та надзвичайні ситуації, свідками яких їм довелося бути. При цьому діти вразили своїми знаннями про те, як треба поводитись під час пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Як зазначають співробітники ДСНС, такі спільні заходи будуть проводитися постійно, і мають на  меті ознайомлення  населення з пожежно – рятувальними службами,  які знаходяться в їх місцевості, навчання  правилам  безпеки життєдіяльності, здорового способу життя, а також  навчання умінню діяти у  небезпечних ситуаціях та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з таких ситуацій.

51.jpg52.jpg

53.jpg54.jpg


   
Останні новини
5 Грудня08:00 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
4 Грудня10:15 ДСНС: головне за тиждень
3 Грудня15:39 Нікопольський район: надзвичайники нагадали мешканцям основні правила безпеки при COVID - 19
3 Грудня15:34 Запарковані автомобілями проїзди та під’їзди до житлових будинків створюють перешкоду для оперативного порятунку життя людей (ВІДЕО)
3 Грудня15:21 Дніпровський район: проведено інформаційно-роз’яснювально роботу, щодо опалення житла
3 Грудня15:19 Кам’янський район: рятувальники провели бесіди з батьками та дітьми про безпеку під час виявлення вибухонебезпечних предметів
3 Грудня15:09 м. Новомосковськ: рятувальники провели бесіди з підприємцями щодо дотримання правил пожежної безпеки.
3 Грудня13:19 Павлоградський район: рятувальники провели профілактичну роботу з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті
3 Грудня12:19 м. Кривий Ріг: вогнеборці проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з приводу пожежної безпеки в приватних та житлових будинках
3 Грудня11:35 Синельниківський район: рятувальники провели заходи в навчальних закладах освіти з приводу БЖД
3 Грудня11:08 м. Кам’янське: психолог надала рекомендації щодо психологічного настрою у підрозділі під час боротьби з коронавірусом
2 Грудня18:00 Увага! попередження про пориви вітру
2 Грудня16:41 м. Кам’янське: вогнеборці провели профілактичну бесіду з працівниками підприємства
2 Грудня16:36 м. Новомосковськ: рятувальники завітали до дитячого садочка в рамках тижня безпеки життєдіяльності
2 Грудня16:25 м. Покров: рятувальники провели профілактичну роботу серед працівників підприємств
Останні новини