Головна Останні новини24 Листопада, 2021р.
 Версія для друку

Кам’янський район: фахівці ДСНС проводять роз’яснювальну роботу щодо запобігання пожеж в побуті під час опалювального сезону

Опубліковано: 24.11.2021, 13:34

24-го листопада співробітниками Кам’янського районного управління та 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено профілактичні рейди на вулицях міст Кам’янське, Жовті Води та селища міського типу Кринички.

Проблема неправильного використання електронагрівальних приладів існує завжди. Люди дуже часто забувають вимикати нагрівачі, виходячи з помешкання, або лягають спати. Саме в цей час, коли нагрівальні прилади знаходяться без нагляду, постає реальна загроза виникнення пожеж. Адже неможливо передбачити перепади напруги, перевантаження у електромережі або коротке замикання. 

Також однією з причин виникнення пожеж в будинках - пічне опалення. Небезпека обумовлюється тим, що кожна піч - це вогнедіюче джерело. Частіше за все пожежі відбуваються з причини перегрівання, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розтоплювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника вуглин.

Тож основною метою вогнеборців є - нагадати населенню основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, тим самим, зберегти життя, здоров’я та матеріальні цінності громадян.

Співробітники Служби порятунку нагадали слухачам правила експлуатації електричного та газового опалення, зауважили про недопущення перевантаження електромереж та використання несправних обігрівальних приладів. Також наголосили на основних заходах безпеки під час експлуатації пічного опалення.

Для того, щоб надана інформація краще засвоїлась, фахівці ДСНС вручили профілактичні листівки та нагадали номери телефонів екстрених служб.

19.jpg20.jpg

21.jpg22.jpg

23.jpg24.jpg


   
Останні новини
5 Грудня08:00 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
4 Грудня10:15 ДСНС: головне за тиждень
3 Грудня15:39 Нікопольський район: надзвичайники нагадали мешканцям основні правила безпеки при COVID - 19
3 Грудня15:34 Запарковані автомобілями проїзди та під’їзди до житлових будинків створюють перешкоду для оперативного порятунку життя людей (ВІДЕО)
3 Грудня15:21 Дніпровський район: проведено інформаційно-роз’яснювально роботу, щодо опалення житла
3 Грудня15:19 Кам’янський район: рятувальники провели бесіди з батьками та дітьми про безпеку під час виявлення вибухонебезпечних предметів
3 Грудня15:09 м. Новомосковськ: рятувальники провели бесіди з підприємцями щодо дотримання правил пожежної безпеки.
3 Грудня13:19 Павлоградський район: рятувальники провели профілактичну роботу з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті
3 Грудня12:19 м. Кривий Ріг: вогнеборці проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з приводу пожежної безпеки в приватних та житлових будинках
3 Грудня11:35 Синельниківський район: рятувальники провели заходи в навчальних закладах освіти з приводу БЖД
3 Грудня11:08 м. Кам’янське: психолог надала рекомендації щодо психологічного настрою у підрозділі під час боротьби з коронавірусом
2 Грудня18:00 Увага! попередження про пориви вітру
2 Грудня16:41 м. Кам’янське: вогнеборці провели профілактичну бесіду з працівниками підприємства
2 Грудня16:36 м. Новомосковськ: рятувальники завітали до дитячого садочка в рамках тижня безпеки життєдіяльності
2 Грудня16:25 м. Покров: рятувальники провели профілактичну роботу серед працівників підприємств
Останні новини