Головна Останні новини10 Червня, 2021р.
 Версія для друку

м. Дніпро: рятувальники провели майстер-клас школярам (ФОТО. ВІДЕО)

Опубліковано: 10.06.2021, 13:08

 

Сьогодні до вогнеборців однієї з самих історичних пожежних частин Дніпропетровщини завітали школярі 9-х та 11-х класів, аби дізнатися більше про героїчну справу «Рятувальника».

Тож, захід для підлітків почався з неочікуваного шикування на фасаді 2-ої державної пожежно-рятувальної частини ДСНС Дніпра.

Заступник начальника частини розповів про історію пожежної частини, розказав про графік роботи вогнеборців та про умови. Також, діти ознайомились із спеціальною технікою та пожежно-технічним обладнанням, що використовується під час ліквідації наслідків пожеж та надзвичайних подій.

Після чого, школярам показали, як надзвичайники отримують виклик про допомогу, збираються та виїжджають на пожежу.

Також, перед підлітками було поставлене завдання – поділитися на команди та повністю відтворити всі елементи виїзду на умовну пожежу, які продемонстрували рятувальники. Загалом вийшло 4 команди, але нажаль, одна команда зійшла з дистанції.

Найкращий результат зборів продемонструвала команда дівчат.

Після відпрацювання нормативів, для дітей проведено екскурсію, в ході якої вони дізналися про сумну статистику пожеж, надзвичайних подій і основні причини їх виникнення. Також, рятувальники нагадали підростаючому поколінню про можливі наслідки пустощів дітей з вогнем, основні заходи безпеки в побуті та під час відпочинку біля водойм і в природних екосистемах, а також ознайомили з алгоритмом дій під час виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів.

Загалом захід пройшов у дружній та веселій атмосфері, підлітки ставили дуже багато запитань стосовно роботи рятувальників, а також фотографувалися.

Завітали діти і до виставки пожежно-рятувальної служби, де на них вже чекали цікаві історії з експозиціями, матеріалами та предметами пожежно-технічного озброєння дореволюційного часу і періоду становлення пожежної охорони в державі та області.

 

Більше ФОТО

IMG_2141.JPGIMG_2184.JPG

IMG_2230.JPGIMG_2658.JPG

IMG_2404.JPGIMG_2585.JPG

IMG_2619.JPGIMG_2684.JPG

 


   
Останні новини
8 Грудня11:38 Кам’янський район: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу серед трудових колективів
7 Грудня15:32 Нікопольський район: представники ДСНС провели профілактичну бесіду з батьками у «Томаківському ліцеї № 2»
7 Грудня15:28 Кам’янський район: надзвичайники поспілкувалися з учнями щодо безпеки життєдіяльності
7 Грудня15:27 м. Кам’янське: рятувальники провели профілактичну бесіду із працівниками підприємства
7 Грудня15:20 Нікопольський район: надзвичайники провели профілактичну роботу з малозахищеними верствами населення
7 Грудня15:12 Криворізький район: рятувальники проводять рейди серед сімей, які опинились в складних життєвих обставинах
7 Грудня15:10 Новомосковський район: співробітники ДСНС розповіли мешканцям села про правила пожежної безпеки у побуті
7 Грудня15:04 Синельниківський район: рятувальники відвідали будинок сімейного типу та розповіли правила безпеки життєдіяльності.
7 Грудня14:32 Синельниківський район: працівники ДСНС нагадують про дотримання карантинних заходів
7 Грудня14:21 Павлоградський район: рятувальники провели інформаційні бесіди з населенням щодо небезпечних знахідок
7 Грудня14:04 Рятувальники розповіли, як використовувати піротехніку безпечно.
6 Грудня20:30 Увага! Попередження про туман
6 Грудня16:08 м. Дніпро: рятувальники провели бесіду з дітьми в ліцеї «Сокіл»
6 Грудня16:03 м. Дніпро: надзвичайники провели бесіди в торгівельних колективах на тему виявлення застарілих боєприпасів
6 Грудня15:59 м. Новомосковськ: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста щодо профілактичних заходів корона вірусу
Останні новини