Головна Останні новини7 Травня, 2021р.
 Версія для друку

м. Кам’янське: фахівці ДСНС навчали працівників комбінату діям у разі виявлення підозрілих та вибухових пристроїв

Опубліковано: 07.05.2021, 17:09

На території нашої держави проводиться великий та складний обсяг робіт, щодо вилучення та утилізації вибухонебезпечних предметів. Тому, пріоритетним   завданням рятувальників є навчання населення правильним діям та безпечній поведінці у разі виявлення вибухових чи підозрілих предметів.

Саме з цією метою, 7-го травня, інспекторським складом 35-ої державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об'єктів, проведено профілактичні бесіди та роз’яснювальну роботу з працівниками ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат».

Рятувальники розповіли, як можливо розпізнати небезпечну знахідку: вибухонебезпечні предмети відрізняються за кольором, розміром та формою. Найбільш небезпечними місцями є: поля, ліси, береги річок та водойм, узбіччя доріг, лісосмуги, зруйновані будівлі та будинки внаслідок обстрілів.

Працівникам підприємства роз'яснили порядок дій, щодо виклику та інформування екстрених служб по даним випадкам. Довели до відома правила поводження та алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. Також, нагадали про те, що забороняється торкатися до цих предметів, необхідно визначити місце знахідки та дочекатися прибуття рятувальників та працівників поліції.

Після проведення роз’яснювальної роботи працівники ДСНС вручили людям листівки на теми: «У разі виявлення підозрілих предметів» та «Увага, небезпечно».

55.jpg56.jpg


   
Останні новини
21 Червня12:32 У Дніпрі надзвичайники продовжують відкачувати воду з підтоплених територій (ФОТО) (ОНОВЛЕНО на 12:00 21 червня)
20 Червня13:44 м. Покров: фахівці ДСНС, спільно з лісниками, провели патрулювання в природних екосистемах
20 Червня06:25 Увага! Попередження про пориви вітру
19 Червня13:45 м. Покров: співробітники ДСНС спільно з лісниками провели патрулювання в природних екосистемах
19 Червня11:49 Новомосковський район: рятувальники навчають дітей основам безпеки життєдіяльності
19 Червня09:25 м. Нікополь: фахівці Служби порятунку «101» навчали населення правилам пожежної безпеки в побуті
18 Червня10:02 У Дніпрі пройшов святковий захід до Дня Батька
17 Червня18:42 У навчальному пункті відбувся випуск рятувальників
17 Червня17:09 Дніпровський район: рятувальники здійснили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
17 Червня15:19 м. Першотравенськ: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу серед населення щодо відповідальності за спалення сухої трави.
17 Червня14:46 Результати весняної перевірки стану утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання
17 Червня14:45 На Дніпропетровщині тривають позапланові перевірки АЗС
17 Червня13:28 Павлоградський район: рятувальники проводять профілактичну роботу з населенням в житловому секторі щодо попередження пожеж в побуті
17 Червня12:18 м. Павлоград: співробітники Служби порятунку провели роз’яснювальну роботу серед мешканців житлового сектору
17 Червня12:03 Рятувальники взяли участь у тренінгах із покращення навичок в роботі із маломобільними групами населення (ВІДЕО)
Останні новини