Головна Останні новини7 Травня, 2021р.
 Версія для друку

м. Нікополь: вогнеборці, разом зі співробітниками лісового господарства, провели профілактичну роботу в місцях масового відпочинку людей

Опубліковано: 07.05.2021, 15:45

З метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах, 7-го травня рятувальники Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, разом з представником Державного підприємства «Марганецьке лісове господарство», провели профілактичний рейд в місцях масового відпочинку людей біля водойм.

В ході заходу рятувальники та представники лісового господарства довели до громадян основні вимоги пожежної безпеки під час перебування в лісах, лісопаркових зонах та вручили ілюстровані листівки з питань пожежної безпеки в екосистемах.

Під час бесід наголосили, що при відвідуванні лісових масивів, лісопосадкових зон та у місцях масового відпочинку забороняється:

- кидати палаючі сірники, недопалки, тліючі ганчірки;

- залишати в лісі матеріали такі, як: ганчірки, просочені маслом або бензином, скляну тару та посуд, яка у сонячну погоду може сфокусувати сонячний промінь і запалити суху рослинність;

- випалювати суху траву на лісових галявинах, у садах, на полях, під деревами;

- підпалювати очерет, траву;

- застосовувати відкритий вогонь в лісі.

Також надзвичайники розповіли відпочиваючим, що плавати можна лише у місцях, обладнаних для купання, заборонено вживати при цьому спиртні напої, не можна запливати далеко від берега та пригати у воду в незнайомих місцях, залишати малих дітей без догляду.

25.jpg27.jpg

28.jpg26.jpg


   
Останні новини
21 Червня12:32 У Дніпрі надзвичайники продовжують відкачувати воду з підтоплених територій (ФОТО) (ОНОВЛЕНО на 12:00 21 червня)
20 Червня13:44 м. Покров: фахівці ДСНС, спільно з лісниками, провели патрулювання в природних екосистемах
20 Червня06:25 Увага! Попередження про пориви вітру
19 Червня13:45 м. Покров: співробітники ДСНС спільно з лісниками провели патрулювання в природних екосистемах
19 Червня11:49 Новомосковський район: рятувальники навчають дітей основам безпеки життєдіяльності
19 Червня09:25 м. Нікополь: фахівці Служби порятунку «101» навчали населення правилам пожежної безпеки в побуті
18 Червня10:02 У Дніпрі пройшов святковий захід до Дня Батька
17 Червня18:42 У навчальному пункті відбувся випуск рятувальників
17 Червня17:09 Дніпровський район: рятувальники здійснили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
17 Червня15:19 м. Першотравенськ: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу серед населення щодо відповідальності за спалення сухої трави.
17 Червня14:46 Результати весняної перевірки стану утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання
17 Червня14:45 На Дніпропетровщині тривають позапланові перевірки АЗС
17 Червня13:28 Павлоградський район: рятувальники проводять профілактичну роботу з населенням в житловому секторі щодо попередження пожеж в побуті
17 Червня12:18 м. Павлоград: співробітники Служби порятунку провели роз’яснювальну роботу серед мешканців житлового сектору
17 Червня12:03 Рятувальники взяли участь у тренінгах із покращення навичок в роботі із маломобільними групами населення (ВІДЕО)
Останні новини