Головна Останні новини9 Березня, 2021р.
 Версія для друку

м. Кам’янське: надзвичайники навчали працівників комбінату діям у разі виявлення підозрілих та вибухових пристроїв.

Опубліковано: 09.03.2021, 14:01

На сьогоднішній день ми майже не щодня чуємо в засобах масової інформації про факт виявлення вибухових пристроїв, внаслідок чого гинуть або отримують травми громадяни. Найбільш поширенішими знахідками являються застарілі боєприпаси часів минулих війн. Тому, пріоритетним завданням рятувальників являється навчання населення правильним діям та безпечної поведінки у разі виявлення вибухових чи підозрілих предметів.

9-го березня інспекторським складом 35-ої державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об'єктів було проведено профілактичну роботу з працівниками ПАТ «Дніпровського металургійного комбінату».

Під час заходу працівники ДСНС розповіли про те, як можливо розпізнати небезпечну знахідку. Роз'яснили алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. Нагадали також, що категорично забороняється торкатися та пересувати зазначені предмети та не дозволяти робити це іншим. Заливати їх рідинами, засипати ґрунтом, користуватися засобами радіозв'язку і мобільними телефонами, так як вони можуть спровокувати вибух. Не здійснювати на них звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив. При виявленні підозрілого або вибухового предмету потрібно терміново повідомити про це екстрені служби за номерами телефонів «101» та «102».

Під час проведення профілактичного заходу працівники служби цивільного захисту вручили робітникам комбінату листівки на теми: «Вибухонебезпечні і підозрілі предмети» та «Дії у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв».

Працівники служби «101» сподіваються, що доведена інформація допоможе громадян зберегти своє життя та здоров'я від небезпечних знахідок.

21.jpg23.jpg


   
Останні новини
21 Червня12:32 У Дніпрі надзвичайники продовжують відкачувати воду з підтоплених територій (ФОТО) (ОНОВЛЕНО на 12:00 21 червня)
20 Червня13:44 м. Покров: фахівці ДСНС, спільно з лісниками, провели патрулювання в природних екосистемах
20 Червня06:25 Увага! Попередження про пориви вітру
19 Червня13:45 м. Покров: співробітники ДСНС спільно з лісниками провели патрулювання в природних екосистемах
19 Червня11:49 Новомосковський район: рятувальники навчають дітей основам безпеки життєдіяльності
19 Червня09:25 м. Нікополь: фахівці Служби порятунку «101» навчали населення правилам пожежної безпеки в побуті
18 Червня10:02 У Дніпрі пройшов святковий захід до Дня Батька
17 Червня18:42 У навчальному пункті відбувся випуск рятувальників
17 Червня17:09 Дніпровський район: рятувальники здійснили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
17 Червня15:19 м. Першотравенськ: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу серед населення щодо відповідальності за спалення сухої трави.
17 Червня14:46 Результати весняної перевірки стану утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання
17 Червня14:45 На Дніпропетровщині тривають позапланові перевірки АЗС
17 Червня13:28 Павлоградський район: рятувальники проводять профілактичну роботу з населенням в житловому секторі щодо попередження пожеж в побуті
17 Червня12:18 м. Павлоград: співробітники Служби порятунку провели роз’яснювальну роботу серед мешканців житлового сектору
17 Червня12:03 Рятувальники взяли участь у тренінгах із покращення навичок в роботі із маломобільними групами населення (ВІДЕО)
Останні новини