Головна Останні новини1 Березня, 2021р.
 Версія для друку

Петропавлівський район: співробітники Служби порятунку провели профілактичну роботу в школі

Опубліковано: 01.03.2021, 11:17

1-го березня, з метою попередження нещасних випадків пов’язаних з дитячим травматизмом та навчання діям у надзвичайних ситуацій, рятувальники Петропавлівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу з учнями 9 класу Петропавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1.

Під час профілактичної лекції, фахівці Служби порятунку розповіли про статистику виникнення найбільш масштабних пожеж на території держави, причину їх виникнення. Насамперед, вогнеборці розповіли учням, як потрібно поводитися у випадку виникнення пожежі. Пояснили, як потрібно діяти та чого в жодному випадку робити не можна. Так, у разі виявлення ознак пожежі (горіння) кожний громадянин зобов’язаний:

  1. Негайно повідомити про пожежу за телефоном 101! При цьому необхідно назвати місцезнаходження обєкта, вказати кількість поверхів будинку, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище.
  2. Вжити (за можливості) заходів щодо евакуювання людей, гасіння (локалізації) пожежі первинними засобами пожежогасіння та збереження матеріальних ціностей.
  3. Якщо пожежа виникла на установі,ь чи підприємстві, повідомити про неї керівника або відповідну компетентну посадову особу.
  4. Якщо виникла пожежа - головне не панікувати та остерігатися задимленності та великої температури!

Також рятувальники приділили навчанню дітей правилам безпечної поведінки на льоду та при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів.

Як зазначають рятувальники, метою таких заходів, в першу чергу, є попередження травмування та загибелі дітей на пожежах, у побуті під час канікул, навчання правилам поведінки у надзвичайних ситуацій, умінню знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, а також популяризація професії рятувальника.

18.jpg19.jpg


   
Останні новини
18 Квітня12:26 Рятувальники Дніпропетровщини нагадують про необхідність дотримання умов карантину (ВІДЕО)
17 Квітня16:35 Надзвичайники Дніпропетровщини нагадують про важливість дотримання карантинних заходів (ВІДЕО)
17 Квітня09:19 Історія ліквідатора Івана Магілко
17 Квітня08:06 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрія Кульбача з Днем пожежної охорони
16 Квітня16:36 Васильківський район: фахівці ДСНС роз’яснили правила пожежної безпеки в побуті
16 Квітня16:07 Рятувальники Дніпропетровщини нагадують про необхідність дотримання умов карантину (ВІДЕО)
16 Квітня15:39 м. Дніпро: рятувальники взяли участь у зйомці соціального відеоролику
16 Квітня14:38 м. Кам’янське: рятувальники взяли участь у проведенні протипожежного об’єктового тренування на ПАТ «ДМК»
16 Квітня14:30 м. Першотравенськ: фахівці ДСНС нагородили дітей за участь у творчому конкурсі
16 Квітня14:01 м. Синельникове: проведено профілактичний рейд щодо недопущення спалювання залишків рослинності, сухостою та сміття на присадибних ділянках
16 Квітня13:53 м. Нікополь: співробітники ДСНС провели профілактичний роботу в житловому секторі щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
16 Квітня12:57 Широківський район: вогнеборці нагадали населенню правила пожежної безпеки у побуті
16 Квітня12:57 На Дніпропетровщині відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пожежної охорони
16 Квітня12:28 м. Першотравенськ: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу багатодітними родинами
16 Квітня11:54 Покровський район: рятувальники нагадують громадянам правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів
Останні новини