Головна Останні новини23 Грудня, 2020р.
 Версія для друку

м. Дніпро: у навчальному пункті відбувся випуск здобувачів освіти та отримання нової пожежно-рятувальної техніки (ФОТО. ВІДЕО)

Опубліковано: 23.12.2020, 12:22

23-го грудня на базі Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відбувався випуск здобувачів освіти.

Протягом 4 місяців 30 слухачів  здобували знання з професії «Командир відділення оперативно-рятувальних сил цивільного захисту». Під час навчання  майбутні рятувальники набували знань, умінь та навичок з питань надання домедичної допомоги постраждалим. Також вивчали теоретичні та практичні аспекти професії пожежного-рятувальника та відпрацьовували уміння, у разі потреби, виступати в ролі керівника гасіння пожежі.

Сьогодні начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області генерал-майор служби цивільного захисту Андрій Кульбач вручив усім слухачам свідоцтва  про присвоєння робітничої кваліфікації за професією «Командир відділення оперативно-рятувальних сил цивільного захисту», яке надає почесне право поповнити дружні та професійні колективи рятувальників Дніпропетровщини.

У рамках випуску, вже тепер командири відділень, зробили сюрприз для Служби порятунку Дніпропетровщини. Їхніми силами було відреставровано кінно-бочковий хід, який використовувався для гасіння пожеж у кінці 19 – на початку 20-го століття. Реставрація експонату зайняла 2 місяці, протягом яких слухачі знайшли відповідний віз, бочку, ручний пожежний насос та відтворили кінно-бочковий хід згідно з архівними фотографіями тих часів. Бочка такого ходу може перевозити 150 л води для гасіння пожежі. Також, було продемонстровано історичну реконструкцію гасіння пожежі за допомогою відреставрованого кінно-бочкового ходу. Цей експонат планується передати на виставку пожежно-рятувальної служби, як пам’ять від командирів відділень, які проходили навчання.

Тож, бажаємо надзвичайникам, які пройшли навчання, натхнення, бажання працювати та завжди бути готовими стати надійним щитом від усіх небезпечних ситуацій для жителів нашого краю.

Приємним подарунком для рятувальників Дніпропетровщини стало також і отримання нової пожежно-рятувальної техніки. Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій для підрозділів області передано 3 пожежні автоцистерни, на базі шасі МАЗ.  Кожний автомобіль коштує близько 8 млн. гривень. Дана пожежна автоцистерна може перевозити  8 тонн води, та призначена, у першу чергу, для запобігання пожежам у безводних районах та  на бездоріжжі. Нові автоцистерни будуть передані  до 5-го (м. Жовті Води), 8-го (м. Дніпро) державних пожежно-рятувальних загонів та 57-ої державної пожежно-рятувальної частини (смт. Петропавлівка) Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

 Від Державного агентства інфраструктурних проектів України, з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху, для Дніпропетровщини передано 5 спеціальних аварійно-рятувальних автомобілів, з яких:

1k.jpg 7k.jpg

14k.jpg 17k.jpg

6k.jpg 21k.jpg

 


   
Останні новини
2 Березня15:24 Межівський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу
2 Березня15:17 м. Вільногірськ: проведена робота щодо запобігання виникнення пожеж в побуті
2 Березня15:06 м. Нікополь: співробітниками Головного управління проведено заняття школи підвищення оперативної майстерності
2 Березня14:09 м. Марганець: проведено профіліктичну роботу з радіаційної обізнаності
2 Березня13:56 На Дніпропетровщині розпочались навчально-методичні збори піротехніків
2 Березня13:54 м. Синельникове: фахівці ДСНС нагадують громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті
2 Березня13:33 м. Дніпро: представники Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з населенням щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
2 Березня13:17 м. Кам’янське: надзвичайники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу
2 Березня13:09 Покровський район: проведено конкурс малюнку
2 Березня13:03 м. Кам’янське: співробітники ДСНС провели профілактичну роботу щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Березня12:55 Солонянський район: проведено інформаційну роботу в трудовому колективі
2 Березня11:20 м. Дніпро: надзвичайники закликають утриматись від виходу на лід та навели статистику нещасних випадків з людьми на воді
2 Березня09:41 Верхньодніпровський район: рятувальники закликають рибалок не виходити на лід!
1 Березня19:34 м. Кам’янське: «Пожежам краще запобігти!» визначено кращих міського етапу дитячого конкурсу творчості
1 Березня18:49 Увага! Попередження про пориви вітру
Останні новини