Головна Останні новини5 Листопада, 2020р.
 Версія для друку

У Дніпрі проведено курс «Волонтер ДСНС» (ФОТО. ВІДЕО)

Опубліковано: 05.11.2020, 18:10

4-го та 5-го листопада, на базі підрозділів ДСНС Дніпропетровщини, Головним управлінням, спільно з представниками Всеукраїнського тренінгового центру «Aid brothers», організовано проведення курсу «Волонтер ДСНС».

Ніхто не збирається потрапляти в ДТП, ніхто не думає, що він може опинитися придавленим під деревом, що впало, або отримати опіки від багаття. Але як діяти?

Рятувальники впевнені, що багатьох жертв можна було б уникнути, якби ті, хто був поруч, знали, як надати першу допомогу.

Це дуже важливі навички, які в короткостроковій перспективі допоможуть зберегти здоров’я, а в довгостроковій - людина не стане інвалідом, збереже своє життя та добрий фізичний стан.

Тож, Головним управлінням, спільно з представниками Всеукраїнського тренінгового центру «Aid brothers», 4-го та 5-го листопада на базі підрозділів ДСНС Дніпропетровщини, організовано проведення курсу «Волонтер ДСНС».

Метою навчань є якісна підготовка волонтерів до взаємодії з державною службою України з надзвичайних ситуацій.

Сьогодні на відкритті заходу був присутній заступник начальника з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Шевченко.

Заняття розпочалися на території аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Вони присвячені теоретичній частині курсу.

Під час заходу волонтери ознайомилися з нормативними та законодавчими документами взаємодії волонтерів та ДСНС.

Друга частина навчального дня складалася з того, що надзвичайники аварійно-рятувальної частини продемонстрували можливості та оснащення спецавтомобілів, які залучаються на ДТП та інші надзвичайні ситуації. Після чого волонтери самотужки мали змогу попрацювати зі спеціальним обладнанням.

Потім, представники учбового центру навчили волонтерів користуватися вогнегасниками.

Дуже сподіваємося, що такі знання допоможуть врятувати не одне життя.

Відпрацювавши 4-го листопада теоретичні заняття, дізнавшись більше про законодавчу базу взаємодії з ДСНС та навчившись ліквідувати пожежу за допомогою вогнегасників, волонтери перейшли до найцікавішої миті навчань, до практики.

Сьогодні на території 25-ої державної пожежно-рятувальної частини пройшла практична частина курсу.

Протягом дня волонтери відпрацювали практичні навички на різних локаціях смуги перешкод.

Учасники курсу  пройшли теплодимокамеру та вогневий симулятор, подолали перешкоди у лабіринті з обмеженим простором та на вогневій смузі психологічної підготовки.

Також, сьогодні відпрацювано дії учасників та очевидців при виникненні дорожньо-транспортної пригоди, де волонтери вчилися діяти в екстремальній ситуації та співпрацювати з надзвичайниками.

Під час підведення підсумків проходження курсу «Волонтер ДСНС», Андрій Кульбач вручив сертифікати усім учасникам та зазначив:«Надзвичайники Дніпропетровщини завжди раді долучитися до напрямку навчання населення домедичної допомоги. Вважаю це важливим, адже все-таки людям нашим ще недостатньо знань і практичного досвіду. А ці знання дуже затребувані та можуть стати в нагоді кожному».

БІЛЬШЕ ФОТО

14.jpg13.jpg

9.jpg12.jpg

10.jpg11.jpg

IMG_8148.JPG IMG_8252.JPG

IMG_8554.JPG IMG_8765.JPG

IMG_8784.JPG IMG_8805.JPG

IMG_8831.JPG


   
Останні новини
2 Березня15:06 м. Нікополь: співробітниками Головного управління проведено заняття школи підвищення оперативної майстерності
2 Березня14:09 м. Марганець: проведено профіліктичну роботу з радіаційної обізнаності
2 Березня13:56 На Дніпропетровщині розпочались навчально-методичні збори піротехніків
2 Березня13:54 м. Синельникове: фахівці ДСНС нагадують громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті
2 Березня13:33 м. Дніпро: представники Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з населенням щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
2 Березня13:17 м. Кам’янське: надзвичайники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу
2 Березня13:09 Покровський район: проведено конкурс малюнку
2 Березня13:03 м. Кам’янське: співробітники ДСНС провели профілактичну роботу щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Березня12:55 Солонянський район: проведено інформаційну роботу в трудовому колективі
2 Березня11:20 м. Дніпро: надзвичайники закликають утриматись від виходу на лід та навели статистику нещасних випадків з людьми на воді
2 Березня09:41 Верхньодніпровський район: рятувальники закликають рибалок не виходити на лід!
1 Березня19:34 м. Кам’янське: «Пожежам краще запобігти!» визначено кращих міського етапу дитячого конкурсу творчості
1 Березня18:49 Увага! Попередження про пориви вітру
1 Березня18:40 м. Вільногірськ: рятувальники провели міський етап конкурсу дитячого малюнку
1 Березня17:39 м. Павлоград: співробітниками Головного управління проведено заняття школи підвищення оперативної майстерності
Останні новини