Головна Останні новини3 Листопада, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники Дніпропетровщини отримали сучасні автомобілі (ФОТО. ВІДЕО)

Опубліковано: 03.11.2020, 11:39

3 листопада у Дніпрі відбулась презентація отриманих від ДСНС України автомобілів для підрозділів Дніпропетровщини. В рамках виконання Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, отримано 3 спеціальних аварійно-рятувальних автомобілів легкого типу. Дані спецавтомобілі будуть передані до підрозділів в містах Кривий Ріг, Нікополь та Новомосковськ.

Автомобілі на базі Ford Ranger мають сучасну комплектацію аварійно-рятувальним обладнанням та спорядженням, що дозволить значно підвищити оперативність та ефективність дій рятувальників під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Завдяки даним автомобілям можливо оперативно та мобільно доставити особовий склад та спеціальне устаткування дорогами всіх категорій з максимальною швидкістю до місць проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт та виникнення дорожньо-транспортних пригод.

В оснащені САРМ є все необхідне спорядження для проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм першої медичної допомоги, зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуацій, а також надання допомоги постраждалим при дорожньо-транспортних пригод.

Основним завданням даних спеціальних автомобілів є швидка доставка до місця надзвичайної ситуації рятувальників та спеціального обладнання з допомогою якого можна швидко та безпечно рятувати потерпілих в дорожньо-транспортних пригодах та інших надзвичайних ситуаціях.

2s.jpg            3s.jpg

8s.jpg            5s.jpg

9s.jpg            11s.jpg

12s.jpg            17s.jpg

16s.jpg            19s.jpg


   
Останні новини
22 Вересня11:42 На Дніпропетровщині проведено урочисті заходи з нагоди відзначення Дня рятівника
21 Вересня16:45 Кам’янський район: вогнеборці нагадують батькам та дітям про правила пожежної безпеки в побуті
21 Вересня16:42 Кам’янський район: рятувальники та поліціянти продовжують навчання підростаючого покоління
21 Вересня15:45 м. Новомосковськ: співробітники ДСНС нагадали мешканцям міста правила пожежної безпеки у побуті
21 Вересня15:40 м. Дніпро: спільними силами рятувальників та полісменів підвищено рівень обізнаності дітей
21 Вересня15:34 м. Нікополь: співробітники служби порятунку провели профілактичний рейд біля водних об’єктів
21 Вересня15:04 Павлоградський район: рятувальники поспілкувались з громадянами про правила безпеки під час виявлення ВНП
21 Вересня14:59 Дніпровський район: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу з дітьми
21 Вересня14:27 Дніпровський район: співробітники Служби порятунку навчали людей пожежній безпеці у приватному житловому секторі
21 Вересня12:53 Синельниківський район: рятувальники спільно з поліцейськими провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
21 Вересня12:49 Синельниківський район: фахівці ДСНС провели інформаційно-профілактичний захід - «День з поліцейським та рятівником»
21 Вересня12:45 м. Нікополь: психолог надав консультацію щодо надання першої психологічної допомоги
21 Вересня12:01 Синельниківський районі надзвичайники навчали громадян правил пожежної безпеки в екосистемах
20 Вересня20:24 Криворізький район: рятувальники та поліцейські провели інтерактивний захід серед дітей
20 Вересня20:06 Кам’янський район: представники Служби порятунку «101» спілкувались з людьми, що потребують соціальної підтримки
Останні новини