Головна Останні новини29 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

м. Жовті Води: фахівці ДСНС разом з волонтерами провели бесіди з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті

Опубліковано: 29.10.2020, 09:37

З метою профілактики виникнення пожеж у житловому секторі, фахівці Служби порятунку «101» міста Жовті Води систематично проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Проведення профілактичних відпрацювань є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі, на яких щодня травмуються та гинуть люди.

Так, 29 жовтня рятувальники 39-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області вийшли на вулиці міста, щоб розповісти громадянам про необхідність дотримання пожежної безпеки у власних домоволодіннях. До заходу було залучено волонтерів міської молодіжної організації.

Спілкуючись з громадянами, фахівці ДСНС на прикладах пожеж, що сталися у місті останнім часом, пояснили, що необхідно детально перевірити стан всіх наявних систем опалення, очистити димоходи та печі від сажі щоб не сталося випадкового займання.

Щоб мешканці міста пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки, рятувальники вручили кожному проінструктованому тематичні листівки та пам’ятки.

Згадали рятувальники і про безпеку дітей. Легковажне поводження малечі з вогнем, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. Тож, вогнеборці закликали батьків провести роз’яснювальну роботу з дітками, аби вберегти їх життя і здоров’я від небезпеки.

«Не залишайте дітей без нагляду! Приділіть увагу вивченню та повторенню правил безпечної поведінки. Розкажіть малюкам про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома. Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь із дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки!» – зауважили рятувальники.

1.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg

6.jpg


   
Останні новини
2 Грудня16:46 м. Синельникове: триває інформаційно-роз’яснювальна робота в житловому секторі
2 Грудня16:36 Криничанський район: рятувальники провели профілактичну роботу з населенням
2 Грудня16:19 Юр’ївський район: співробітники ДСНС перевірили, чи знають мешканці номери виклику екстрених служб
2 Грудня15:36 Рятувальники закликають до безпечного поводження з піротехнічними виробами
2 Грудня13:34 Покровський район: рятувальники, спільно з поліцейськими, здійснюють перевірки об’єктів торгівлі, щодо дотримання правил карантину
2 Грудня13:06 м. Нікополь: фахівці ДСНС, разом із волонтерами, навчали громадян правилам пожежної безпеки
2 Грудня11:23 м. Вільногірськ: вогнеборці провели рейд та нагадали населенню правила виклику Служби порятунку «101»
2 Грудня08:40 Межівський район: рятувальники провели профілактичну роботу щодо дотримання правил безпеки при обігріву помешкань
2 Грудня08:26 м. Дніпро: рятувальники провели рейд на тему:«Обережно лід»
1 Грудня14:10 м. Кривий Ріг: напередодні другого туру виборів з головами та членами виборчих комісій проведено додаткові інструктажі
1 Грудня14:03 Надзвичайники Дніпропетровщини продовжують інформувати громадян щодо дотримання карантинних заходів
1 Грудня13:33 м. Синельникове: Рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил безпеки на присадибних ділянках
1 Грудня11:55 м. Кам’янське: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на ПРАТ «ЮЖКОКС»
1 Грудня11:45 м. Кам’янське: працівники ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на ПАТ «ДМК»
1 Грудня11:33 м. Павлоград: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу в громадських місцях щодо попередження інфікування коронавірусною інфекцією.
Останні новини