Головна Останні новини6 Серпня, 2020р.
 Версія для друку

Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля

Опубліковано: 06.08.2020, 06:26

Із приходом літньої спеки природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Тепла і ясна погода призводить до підвищення класу пожежонебезпеки. У зв'язку з цим збільшується небезпека виникнення пожеж в екосистемах, на присадибних ділянках та в лісі.

За минулу добу (05.08.2020) на території Дніпропетровської області в природних екосистемах виникло 59 пожеж на загальній площі 74 га. Найпоширеніші пожежі в екосистемах - це трав'яні підпали. У більшості випадків причиною загорянь є людський фактор. Громадяни спалюють сміття на присадибних ділянках, а діти підпалюють суху траву біля доріг і на пустирях. Все це призводить до серйозної пожежі, і під загрозою може опинитися чиєсь життя та житло.

У спеку трава швидко висихає на сонці і легко спалахує від будь-якої іскри. Горіння трави - процес некерований. Вогонь швидко поширюється, особливо у вітряні дні. Також варто пам’ятати, що під час горіння сухостою, сміття та інших відходів, в атмосферу виділяється величезна кількість небезпечних речовин, що отруює навколишнє середовище.

Рятувальники Дніпропетровщини сподіваються, що при спільній взаємодії фахівців Служби порятунку «101» та населення, а саме, при свідомому ставленні кожної людини до важливості збереження навколишнього середовища, пожежі можна запобігти, тим самим і поменшала б сума коштів на боротьбу з вогняною стихією.

Шановні громадяни! Не забувайте, що причиною займань в лісі чи на відктитих територіях може бути навіть маленький недопалок, а натомість, щоб боротися з вогнем, необхідні значні людські та матеріальні ресурси.

Пам’ятайте! Якщо ви помітили пожежу, що розгоряється, спробуйте загасити її підручними засобами: гілками дерев, піском чи водою. Якщо ж не вдається впоратись самотужки - терміново телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Тому хочеться закликати усіх жителів Дніпропетровщини бути відповідальними: берегти довкілля, рідний край та його багатства, адже наша безпека в наших руках.

110.jpg 111.jpg

109.jpg

 

 

 

 

 

 


   
Останні новини
20 Січня17:41 Увага! На дорогах ожеледиця!
20 Січня15:24 м. Кам’янське: фахівці ДСНС розповіли, як не отруїтись чадним газом
20 Січня15:08 м. Першотравенськ: вогнеборці провели профілактичну роботу щодо попередження нещасних випадків на льоду
20 Січня15:01 м. Вільногірськ: надзвичайниками спільно з волонтерами проведено заходи профілактики в житловому секторі
20 Січня14:48 м. Дніпро: рятувальники провели профілактичну роботу щодо дій у разі виявлення підозрілого предмету
20 Січня14:44 Дніпровський район: співробітники Служби порятунку провели профілактичну роботу
20 Січня14:27 м. Марганець: фахівці ДСНС провели роз’яснювальні бесіди щодо вибухонебезпечних предметів
20 Січня14:22 Новомосковський район: рятувальники спільно з представниками місцевого самоврядування нагадали мешканцям правила пожежної безпеки у побуті
20 Січня14:15 м. Першотравенськ: фахівці ДСНС продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо недопущення розповсюдження COVID-19
20 Січня14:07 м. Павлоград: рятувальники завітали в дитячий садок до дошкільнят
20 Січня12:51 м. Дніпро: рятувальники взяли участь у прес-конференції щодо профілактики випадків на водних об’єктах області
20 Січня12:13 Надзвичайники Дніпра провели практичні тренування щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період (ФОТО, ВІДЕО)
20 Січня11:12 Юр'ївський РС: профілактична робота в житловому секторі стосовно дитячої безпеки
20 Січня10:59 Петропавлівський район: рятувальники та поліція провели спільну профілактичну роботу щодо дотримання пожежної безпеки у побуті
20 Січня10:53 У Дніпрі вшанували пам'ять захисників Донецького аеропорту
Останні новини