Головна Останні новини31 Липня, 2020р.
 Версія для друку

м. Дніпро: у навчальному пункті відбувся черговий випуск здобувачів освіти

Опубліковано: 31.07.2020, 18:48

30 та 31 липня на базі Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відбувався випуск здобувачів освіти.

Протягом 4 тижнів, а саме, з 30 червня по 30 липня, 25 осіб поглиблювали та отримували нові необхідні знання з професії «Радіотелефоніст». Здобувачі освіти опанували 8 предметів, з яких 6 - з професійно-теоретичної підготовки. За навчальною програмою ІІ-го рівня підготовки на основі навчально-тренувальної програми «Перший на місці події», слухачі курсу набули знань, умінь та навичок з питань надання домедичної допомоги постраждалим. Також протягом навчання для виконання виробничих вправ, ознайомлення з новітніми технологіями та новими впровадженнями були задіяні співробітники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровської області.

З 9 червня по 31 липня 25 слухачів опановували робітничу професію «Машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу». Тривалість навчання склала 7 тижнів, з них протягом 1 тижня здобувачі професії проходили виробничу практику у підрозділах Головного управління ДСНС України у Дніпропетровської області. Протягом навчання досвідчені викладачі Навчального пункту ознайомили майбутніх машиністів з вимогами нормативних документів, особливостями застосування протипожежної техніки, пожежного устаткування та виконання робіт під час гасіння пожеж, участі в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Слухачі набули необхідних знань з питань охорони праці, психологічної підготовки та надання домедичної допомоги, адже їх майбутня професія пов’язана з ризиком для життя, великою відповідальністю, психологічними навантаженнями, і тому потребує ґрунтовної професійної підготовки.

Підсумком навчання стало складання теоретичного тестування та кваліфікаційної пробної роботи, де кожен з випускників мав нагоду показати свої вміння, здобуті упродовж навчання.

Зі знаменною подією у житті випускників навчального закладу привітав заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Олександр Шевченко та кожному вручив відповідне свідоцтво державного зразка, яке надає почесне право поповнити дружні та професійні колективи рятувальників Дніпропетровщини.

Тож, бажаємо надзвичайникам, які пройшли навчання, натхнення, бажання працювати та завжди бути готовими стати надійним щитом від усіх небезпечних ситуацій для жителів нашого краю.

62.jpg60.jpg

63.jpg61.jpg

65.jpg64.jpg


   
Останні новини
8 Серпня14:07 Дільничних офіцерів навчають мінній безпеці
8 Серпня07:12 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
8 Серпня06:34 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля
7 Серпня16:52 Межівський район: фахівці ДСНС провели рейд біля водойм
7 Серпня15:20 м. Синельникове: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальна роботу в житловому секторі
7 Серпня15:11 П’ятихатський район: фахівці ДСНС провели профілактичний рейдовий захід на полях
7 Серпня14:43 м. Кам’янське: надзвичайники, волонтери та знімальна група міської інформаційної служби провели профілактичний рейд щодо безпечного відпочинку влітку
7 Серпня14:34 Рятувальники отримали благодійну допомогу від Канади
7 Серпня14:19 м. Дніпро: профілактичні бесіди з жителями міста щодо правил поведінки на воді
7 Серпня13:43 м. Павлоград: надзвичайники нагадали мешканцям міста правила безпеки життєдіяльності
7 Серпня12:38 м. Вільногірськ: рятувальники провели рейд з волонтерами щодо пожежної безпеки в побуті
7 Серпня11:40 м. Жовті Води: співробітники Служби порятунку «101» провели рейд на водоймі поблизу дитячого парку
7 Серпня11:03 м. Кам’янське: виступ у трудовому колективі щодо збереження екосистем
6 Серпня17:58 Томаківський район: вогнеборці провели профілактичну роботу з трудовим колективом
6 Серпня17:44 м. Дніпро: фахівці Служби порятунку «101» нагадали відпочиваючим правила поведінки на воді
Останні новини