Головна Останні новини28 Травня, 2020р.
 Версія для друку

м. Дніпро: співробітники ДСНС розповіли про підготовку до пляжного сезону

Опубліковано: 28.05.2020, 19:12

31.jpg28 травня в інформаційній агенції «Мост Днепр» відбулась безпечна, безконтактна прес-конференція на тему: «Відкриття пляжного сезону в Дніпропетровській області».

В ній взяли участь начальник сектору техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Артем Чірков та начальниця відділу санітарноепідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Неля Полюхович.

Начальник сектору техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області повідомив, що за минулий рік в області на воді сталося 46 нещасних випадків. «Всі вони сталися на стихійних, не обладнаних для купання місцях», - зазначив він.

«Служба радить купатися тільки на пляжах, визначених місцевими органами влади, де здійснене водолазне обстеження дна акваторії, відведеної для купання, та створені сезонні рятувальні пости. При цьому необхідно дотримуватись правил поведінки на воді.

25.jpg

 

В даний час, згідно з інформацією від органів місцевого самоврядування, у Дніпропетровській області визначено 11 міських пляжів в наступних містах: Кривий Ріг - 3 пляжа; Дніпро - 3 (Центральний парк культури та відпочинку Т. Г. Шевченка, парк Сагайдак, парк культури і відпочинку Придніпровський); в містах Павлоград, Верхньодніпровськ, Новомосковськ, Нікополь та Зеленодольськ - по одному пляжу.

Всього 20 пляжів, з них 11 комунальних, 8 - баз відпочинку (з них 1 комунальна, 1 – державна та 6 приватних), 1 - дитячий оздоровчий табір», - повідомив рятувальник.

«Зі свого боку ДСНС проводить свій перелік робіт на пляжах. Загалом в області визначено вже близько 40-42 зон відпочинку біля води, і всі пляжі проходять обстеження водолазною службо», - розповів Артем Чірков.


   
Останні новини
11 Липня00:03 м. Кам’янське: фахівці ДСНС закликають до безпечного відпочинку
10 Липня23:07 м. Кам’янське: рятувальники навчили мешканців міста правилам безпечної життєдіяльності
10 Липня21:12 Перша група рятувальників повернулась із Луганської області (ФОТО. ВІДЕО)
10 Липня18:48 П’ятихатський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну з фермерами щодо протипожежної безпеки
10 Липня18:20 Криворізький район: рейди із запобігання загибелі людей на водних об’єктах
10 Липня18:02 м. Кам’янське: відбулися тактико-спеціальні навчання рятувальників на базі ТРЦ «Dmart»
10 Липня17:52 м. Дніпро: вогнеборці та представники поліції міста проводили бесіди
10 Липня17:43 м. Новомосковськ: рятувальники та поліцейські нагадали відпочиваючим правила безпечної поведінки на воді
10 Липня17:37 м. Новомосковськ: співробітники ДСНС та поліції продовжують проводити профілактичні заходи із попередження поширення коронавірусної інфекції
10 Липня17:31 Васильківський район: психолог провів щорічний моніторинг стану соціально-психологічного клімату у колективі рятувальників
10 Липня16:57 Апостолівський район: надзвичайники нагадали громадянам правила безпечної поведінки на воді
10 Липня16:49 м. Першотравенськ: рятувальники відвідали малозахищені верстви населення
10 Липня16:36 м. Жовті Води: співробітники Служби порятунку « 101» провели рейд на водоймі поблизу дитячого парку
10 Липня16:24 Петриківський район: рятувальники разом із волонтерами навчали громадян пожежній безпеці в побуті
10 Липня14:09 м. Синельникове: проводяться профілактичні бесіди з дітьми та їх батьками
Останні новини