Головна Останні новини22 Травня, 2020р.
 Версія для друку

Дніпро: виставці пожежно-рятувальної служби подарували нову мультимедійну техніку (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 22.05.2020, 12:08

На Дніпропетровщині більше 30 років існує виставка пожежно-рятувальної служби Головного управління, де зберігаються світлини, документи та експонати, які розповідають про історію та сучасність пожежно-рятувальної справи Дніпропетровщини.

Нещодавно, 18 травня, в Україні відзначали День музеїв. Тож, з нагоди цього свята, представники 8-го державного пожежно-рятувального загону, якому належить пожежно-рятувальна виставка, передали до музею спеціальну мультимедійну техніку для проведення інтерактивних екскурсій та демонстрації відео.

Працівники виставки надзвичайно раді такому оновленню, адже зможуть ще більше розповісти та головне – показати будні та свята Служби порятунку, навчати дорослих та дітей правилам безпечної життєдіяльності.

В стінах виставки зберігаються не тільки експонати, а й проводиться велика робота, присвячена вивченню історії, освітленню традицій бійців вогненного  фронту, а також здійснюється профілактична робота, яка привертає увагу до небезпечно-руйнівної та безжальної сили стихії.

Багато сил працівники виставки віддають своїй справі, по-троху збираючи для нащадків важливі пам’ятки, свідчення ветеранів, світлини, цікаві історії та важливі дати, які кожного дня стають історією. В умовах обмеженого фінансування оновлення технічних можливостей виставки стало великим внеском в її розвиток. Варто зазначити, що цей унікальний музей є окрасою міста, який відвідують не лише жителі України, а й міжнародні делегації.  Тож працюймо для збереження славних традиції вогнеборців Дніпропетровщини!

2m.jpg 6m.jpg

5m.jpg 3m.jpg

1m.jpg 7m.jpg

8m.jpg 4m.jpg


   
Останні новини
30 Травня08:20 УВАГА! Попередженння про посилення вітру!
29 Травня15:56 м.Камꞌянське: психологом Камꞌянської оперативної зони, проводиться психодіагностика психічних станів
29 Травня15:06 м. Кривий Ріг: співробітники Служби порятунку проводять профілактичну роботу серед містян
29 Травня15:01 м. Дніпро: фахівці служби порятунку «101» провели профілактичну роботу в природних екосистемах.
29 Травня14:58 м. Жовті Води: рятувальники провели бесіди з населенням щодо алгоритму дій при виявленні небезпечних предметів
28 Травня19:12 м. Дніпро: співробітники ДСНС розповіли про підготовку до пляжного сезону
28 Травня15:09 Широківський район: рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу у закладах торгівлі
28 Травня14:34 м. Покров: мешканців закликають бути обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів
28 Травня13:59 Петриківський район: відбулись навчання із працівниками будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К»
28 Травня13:12 Покровський район: рятувальники та поліція продовжують проводити перевірки об’єктів, щодо дотримання карантинних обмежень
28 Травня11:35 Верхньодніпровський район: проведено профілактичну роботу із трудовим колективом
28 Травня11:12 Нікопольський район: мешканців приватного житлового сектору навчали правилам пожежної безпеки
28 Травня06:35 УВАГА! Попередженння про посилення вітру та грозу!
27 Травня16:21 м. Вільногірськ: рятувальники розмістили профілактичні плакати щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції
27 Травня14:26 м. Марганець: вогнеборці провели пожежно-тактичні навчання у лікарні міста
Останні новини