Головна Останні новини30 Квітня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники Дніпропетровщини повернулися з Чорнобильської зони до дому (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 30.04.2020, 18:29

Сьогодні у рятувальників Дніпропетровщини та їх родин – свято. До дому повернувся зведений загін, який допомагав гасити пожежі в Чорнобильській зоні. Зведений загін перебував на гасінні лісових пожеж з 14 до 30 квітня, з ротаціями, і саме сьогодні завершилась найдовша з них.

Вогнеборці працювали майже цілодобово, в складних умовах, тому довгоочікуване повернення в гарнізон стало для усіх справжнім святом. Очолив зведений загін пожежних Дніпропетровщини  - особисто начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач.

Ще 14 квітня перші вогнеборці відбули до Київської області з метою надання допомоги пожежно-рятувальним підрозділам у гасінні лісової пожежі на території Зони відчуження зоні безумовного (обов’язкового) відселення Головним управлінням ДСНС України у Дніпропетровській області, у складі 6 одиниць пожежної техніки та 32 чоловік особового складу.

У зв’язку з ускладненням оперативної обстановки, 18 квітня 2020 року, додатково посилено зведеним загоном Головного управління у складі 32 одиниць техніки та 120 чоловік особового складу. Таким чином загальна чисельність сил та засобів Головного управління складала 38 одиниць техніки та 152 чоловіка особового складу, які протягом 16 діб (з 14 по 29 квітня 2020 року) здійснювали гасіння цієї лісової пожежі. 

Протягом усього періоду для заміни особового складу здійснено 5 ротацій. Загалом, до гасіння вищезазначеної лісової пожежі, від Головного управління залучено (з урахуванням проведених ротацій) 298 чоловік особового складу та 38 одиниць пожежної, спеціальної та допоміжної техніки.

За мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації пожежі в Чорнобилі, зразкове виконання службового обов’язку, 26 квітня 2020 року Голова держави Володимир Зеленський нагородив медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня:

МІХЄЄВА Дениса Андрійовича – начальника чергової зміни 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, капітана служби цивільного захисту;

ВІТКОВСЬКОГО Артема Андрійовича – начальника караулу 58 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області,  капітана служби цивільного захисту.

Головне управління дуже пишається усіма співробітниками, які гідно проявили себе в Чорнобильській зоні, в оперативній роботі та забезпеченні, а також тим – хто чекав повернення колег та рідних до Дніпропетровщини.

Сьогодні для пожежних влаштували справжнє свято та сюрприз: на території 8 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС області на них чекали рідні, колеги, ветерани, бурхливі оплески, обійми та сльози радості.

Символічно, що саме з цього місця, у 1986 році, для ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС відбув зведений загін пожежних Дніпропетровщини. І сьогодні ветерани пригадали ці відчуття та побажали хлопцям міцного здоров’я.

Нехай рятувальники завжди повертаються до дому з перемогою!

Додатково: Основні зусилля зведеного підрозділу рятувальників області були спрямовані на гасіння осередків лісової пожежі на ділянках селищ Лубянка, Стара Красниця та Буряківка.

БІЛЬШЕ ФОТО

6d.jpg3d.jpg

7d.jpg8d.jpg

9d.jpg14d.jpg

15d.jpg16d.jpg

18d.jpg20d.jpg

21d.jpg34d.jpg

38d.jpg

 


   
Останні новини
18 Квітня12:26 Рятувальники Дніпропетровщини нагадують про необхідність дотримання умов карантину (ВІДЕО)
17 Квітня16:35 Надзвичайники Дніпропетровщини нагадують про важливість дотримання карантинних заходів (ВІДЕО)
17 Квітня09:19 Історія ліквідатора Івана Магілко
17 Квітня08:06 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрія Кульбача з Днем пожежної охорони
16 Квітня16:36 Васильківський район: фахівці ДСНС роз’яснили правила пожежної безпеки в побуті
16 Квітня16:07 Рятувальники Дніпропетровщини нагадують про необхідність дотримання умов карантину (ВІДЕО)
16 Квітня15:39 м. Дніпро: рятувальники взяли участь у зйомці соціального відеоролику
16 Квітня14:38 м. Кам’янське: рятувальники взяли участь у проведенні протипожежного об’єктового тренування на ПАТ «ДМК»
16 Квітня14:30 м. Першотравенськ: фахівці ДСНС нагородили дітей за участь у творчому конкурсі
16 Квітня14:01 м. Синельникове: проведено профілактичний рейд щодо недопущення спалювання залишків рослинності, сухостою та сміття на присадибних ділянках
16 Квітня13:53 м. Нікополь: співробітники ДСНС провели профілактичний роботу в житловому секторі щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
16 Квітня12:57 Широківський район: вогнеборці нагадали населенню правила пожежної безпеки у побуті
16 Квітня12:57 На Дніпропетровщині відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пожежної охорони
16 Квітня12:28 м. Першотравенськ: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу багатодітними родинами
16 Квітня11:54 Покровський район: рятувальники нагадують громадянам правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів
Останні новини