Головна Останні новини23 Березня, 2020р.
 Версія для друку

м. Дніпро: відбулась прес-конференція щодо профілактичних заходів запобігання поширення короновірусу 2019-nCoV

Опубліковано: 23.03.2020, 14:32

23-го березня в інформаційній агенції «МОСТ-Днепр» рятувальники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області взяли участь у прес-конференції на тему: «Проведені заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Дніпропетровської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV».

Перед представниками засобів масової інформації виступив заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Шевченко.

На виконання розпорядження  КМУ від 03.02.2020 № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-nCoV» на території України введено режим підвищеної готовності єдиної державної системи цивільного захисту для ліквідації надзвичайної ситуації державного рівня.

Рятувальниками організовано роботу 21 контрольно-пропускного пункту  (пункту санітарного контролю) (далі – КПП).  Від Головного управління встановлена палатка, меблі, генератор, освітлення. На цілодобовому чергуванні, разом з працівниками поліції, Нацгвардії та медиків знаходиться працівник ДСНС екіпірований засобами захисту, розпилювачем та дезинфікуючим розчином і в готовності проводити санітарну обробку транспорту. 20-го березня на КПП у Васильківському районі було здійснено заходи спеціальної обробки мікроавтобусу, де серед 8 працівників одного з підприємств було 2 громадянина з високою температурою (в подальшому були розміщені під домашній нагляд).

- двічі на добу на всій території області (у містах та населених пунктах) підрозділами Головного управління проводяться заходи з інформування населення про запобігання занесенню та поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19. Станом на 22 березня проведено 79 сеансів інформування).      

- проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота в соціальних мережах - 10 відеороліків, на телебаченні – 10 виступів, виготовлено плакати з заходами щодо протидії поширенню інфекційної хвороби спричиненої коронавірусом СOVID-19 та організовано їх розповсюдження на території області.

- проводиться санітарна обробка вулиць дезинфекційним розчином з залучененям пожежно-рятувальної техніки. Станом на 22 березня проведено спецобробку доріг у загальній кількості 225 км з залученням 8 одиниць техніки та 28 чоловік особового складу (м. Дніпро, м. Кривий Ріг, м. Покров).

У разі необхідності Головне управління готове забезпечити роботу лікувальних закладів та місць обсерваціїї автономними джерелами електроживлення. Для цього створено резерв у кількості 38 одиниць генераторів, в тому числі 2 генератора дизельних потужністю понад 100 кВт. На території Дніпропетровської області визначено 4 лікарні які пристосовані для лікування громадян з підозрою на коронавірусну інфекцію. Рішенням Дніпропетровської ОДА визначено 8 закладів, де можливе розміщення громадян для проведення заходів з обсервації (карантину) загальною місткістю 2 тис. 800 осіб.

З метою запобігання розповсюдження вірусної інфекції та оперативного реагування на НС Головним управлінням здійснено наступні заходи:

 Головне управління готове до здійснення робіт щодо проведення спеціальної та санітарної обробки територій, приміщень та техніки, яка використовувалась у проведенні карантинних заходів та заходів з обсервації. При необхідності, у разі звернень місцевих органів влади підрозділу Головного управління готові проводити санітарну та спеціальну обробку за умови забезпечення дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту у необхідній кількості.

9ee288ba-a17e-44f3-9311-9bee5b4be244.jpg 55ca88b0-8dd0-44c9-b548-dcc3ff968ac5.jpg


   
Останні новини
2 Квітня06:51 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля
1 Квітня17:27 м. Нікополь: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо безпеки дітей у побуті
1 Квітня17:03 м. Кам’янське: фахівці ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу у трудовому колективі
1 Квітня16:43 м. Жовті Води: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції
1 Квітня15:03 м. Вільногірськ: бережіть житло від пожеж!
1 Квітня13:56 Рятувальники продовжують інформувати громадян про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
1 Квітня13:03 м. Дніпро: відбулась прес-конференція щодо ситуації з коронавірусом в регіоні
1 Квітня10:20 На Дніпропетровщині рятувальники у складі мобільних груп перевіряють дотримання карантину
31 Березня22:30 м. Кам’янське: проведено тестування з кандидатами на навчання у вищі навчальні заклади ДСНС України
31 Березня13:42 м. Кривий Ріг: фахівці ДСНС провели дезінфекцію на промисловому підприємстві (ФОТО. ВІДЕО)
31 Березня11:53 м. Новомосковськ: рятувальники проводять профілактичні заходи із санітарної обробки вулиць
30 Березня16:07 Рятувальники у складі мобільних груп перевіряють дотримання карантинних заходів
30 Березня15:11 м. Дніпро: відбулась прес-конференція щодо ситуації з коронавірусом в Україні (ФОТО, ВІДЕО)
30 Березня14:14 ПАНІКА STOP! Психологи ДСНС рекомендують
30 Березня13:52 м. Дніпро: психологом Головного Управління проведена психопрофілактична робота
Останні новини