Головна Останні новини14 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: рятувальники підсумували діяльність в 2019 році та визначили пріоритети на майбутнє

Опубліковано: 14.02.2020, 11:30

IMG_8759.JPG14 лютого рятувальники Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області підсумували діяльність за 2019 рік та визначили завдання на 2020 рік. Колегія пройшла під головуванням начальника Головного управління Андрія Кульбача за участю його заступників та керівників структурних підрозділів області.

За напрямками роботи доповіли заступники начальника Головного управління: про стан організації служби, підготовки та готовності підрозділів до дій за призначенням, організацію заходів цивільного захисту, стан  роботи за напрямком запобігання надзвичайним  ситуаціям, роботу підрозділів  щодо реформування  в системі ДСНС, фінансове забезпечення та дотримання антикорупційного законодавства, а також виконавську дисципліну.

Як і завжди, важливим завданням є покращення оперативного реагування на можливі загрози, покращення матеріально-технічного забезпечення, навчання особового складу та приведення оснащення до сучасних вимог.

Для цього Головним управління та структурними підрозділами проводиться велика робота щодо організації та проведення навчань й тренувань, повне введення в підрозділах газодимозахисної служби, підвищення якості роботи диспетчерів, оновлення баз, де рятувальники можуть відпрацьовувати навички реагування, а також постійна та успішна участь надзвичайників в спортивних заходах.

Не зважаючи на усі досягнення вогнеборців у 2019 році, новий рік ставить нові завдання, і саме керівникам структурних підрозділів зі своїми колективами треба їх виконати.

Захист життя та здоров’я населення залежить від співпраці усіх ланок цивільного захисту: органів місцевого самоврядування, представників влади на місцях та ДСНС України. Від розуміння важливості цієї відповідальності та здатності ефективно працювати разом залежить побудова місцевих пожежних команд в об’єднаних територіальних громадах, інвентаризація захисних споруд, справність гідрантів, забезпечення непрацюючого населення засобами індивідуального захисту, оновлення місцевих рятувальних підрозділів тощо.

«Необхідно провести особисті зустрічі з керівниками районних державних адміністрації та ознайомити їх із загрозами, які існують на їх території. Це дуже важлива співпраця, адже керівники є головами ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Також, Дніпропетровщина стала пілотним регіоном по впровадженню Системи 112. Варто розуміти, що цей проект – вимога сучасності та великий крок вперед для безпеки людей, тож прошу докласти максимальних зусиль усіх керівників до підтримки цього проекту», - зазначив Андрій Кульбач.

IMG_8764.JPGIMG_8766.JPG

IMG_8774.JPGIMG_8768.JPG


   
Останні новини
24 Лютого17:44 м. Новомосковськ: рятувальники спільно з волонтерами нагадали мешканцям міста правила пожежної безпеки у побуті
24 Лютого17:21 м. Дніпро: рятувальники провели профілактичні бесіди з жителями багатоквартирних будинків
24 Лютого15:36 На Дніпропетровщині розпочались навчання з питань охорони праці
24 Лютого12:56 Софіївський район: вогнеборцями проведено профілактичну роботу з людьми похилого віку
24 Лютого12:37 м. Дніпро: вогнеборцями підведено підсумки тижня
24 Лютого11:24 м. Дніпро: підведені підсумки проходження виробничої практики курсантами та учнями
21 Лютого16:48 Новомосковський район: рятувальники підвели підсумки перевірок закладів освіти
21 Лютого16:14 м. Дніпро: рятувальники разом з соціальними службами провели профілактичні бесіди з жителями міста
21 Лютого15:57 м. Кам’янське: профілактичні бесіди з працівниками підприємства
21 Лютого15:32 Васильківські вогнеборці провели тактико-спеціальні навчання на території навчально-виховного комплексу
21 Лютого15:06 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
21 Лютого14:57 м. Нікополь: відбувся зональний етап конкурсу художньої самодіяльності серед підрозділів Нікопольської оперативної зони
21 Лютого13:23 Межівський район: пожежна безпека у побуті
21 Лютого12:25 П’ятихатський район: профілактичні заходи у дитячому закладі «Сонечко»
21 Лютого12:17 м. Синельникове: рятувальники провели профілактичний захід в школі
Останні новини