Головна Останні новини14 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Під час брифінгу повідомлено про стан перевірок закладів з масовим перебуванням людей

Опубліковано: 14.01.2020, 12:29

14 січня в інформагенстві «МОСТ Днепр» проведено брифінг на тему «Попередні підсумки перевірок пожежної безпеки навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, гуртожитків Дніпропетровщини».

Спікером виступив заступник начальника Головного упраління із запобігання надзвичайним ситуаціям Дмитро Кудрявцев.

Протягом 2019 року на об’єктах з масовим перебуванням людей виникло 14 пожеж, з яких 9 пожеж в навчальних закладах, 3 пожежі на об’єктах охорони здоров’я та 2 пожежі в торгово-розважальних закладах.

Починаючи із грудня 2019 року на території Дніпропетровської області організовано проведення позапланових перевірок у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей, а саме: дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, гуртожитків, установ охорони здоров’я та соціального захисту, державних обєктів криичної інфраструктури, у тому числі торговельно-розважальних закладів.

Так, на території області до проведення позапланових перевірок підлягають 2323 об’єкта, з них: дитячі садочки – 829, школи – 880, вищі навчальні заклади – 74, професійно-технічні заклади 85, гуртожитки – 35, установи охорони здоров’я – 222, установи соціального захисту – 115, державні об’єкти критичної і транспортної інфраструктури – 31, торговельно-розважальні заклади – 52.

Під час проведення позапланових перевірок рятувальники проводили практичні тренування та протипожежні інструктажі з трудовими колективами у разі загрози або виникнення пожежі. Спільно із працівниками відпрацьовано безпечну та швидку евакуацію людей та дітей, які мають знаходитись у будівлі на час виникнення пожежі. Особливу увагу звернено на евакуаційні шляхи та виходи, наявність та працездатність системи протипожежного захисту, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання.

За результатами вже перевірених закладів інформовано місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування щодо стану забезпечення техногенної та пожежної безпеки об’єктів.

Станом на 13 січня здійснено позапланову перевірку 699 об’єктів, що становить 30% від загальної кількості закладів на території області.

Найбільш типовими порушеннями вимог пожежної безпеки, що були виявлені за час перевірок стали відсутність або несправність автоматичних систем протипожежного захисту, потреба у заміні або ремонті систем електрообладнання, не відповідність шляхів евакуації, відсутність та несправність зовнішнього  та внутрішнього водопостачання, а також відсутність первинних засобів пожежогасіння.

Наразі за результатами перевірок притягнуто до адміністративної відповідальності 709 керівників та посадових осіб, а також підготовлено 141 позовну заяву до Адміністративного суду на призупинення експлуатації будівель та споруд.

Під час брифінгу повідомлено статистичну інформацію стосовно проведених перевірок, наведено негативні прикладу результатів перевірок на території області.

IMG_6971.JPG              IMG_6985.JPG


   
Останні новини
17 Січня17:15 м. Кам’янське: рятувальники перевіряють заклади освіти, соціальної сфери та медицини
17 Січня16:01 м. Кам’янське: співробітники ДСНС навчали людей правилам безпеки життєдіяльності
17 Січня13:22 Межівський район: рятувальники нагадали мешканцям, як поводитись на зимових водоймах
17 Січня10:25 Покровський район: надзвичайники розповіли про правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів
17 Січня09:56 Солонянський район: вогнеборці закликали мешканців підтримувати належний протипожежний стан помешкань
17 Січня09:28 м. Павлоград: фахівці ДСНС дбають про безпеку населення
16 Січня18:29 м. Дніпро: з метою запобігання надзвичайним ситуаціям рятувальники провели роз’яснювальні бесіди у житловому секторі
16 Січня18:16 м. Синельникове: співробітники Служби порятунку «101» провели профілактичне відпрацювання
16 Січня18:11 м. Кам’янське: психолог провів дослідження у колективі рятувальників
16 Січня18:09 Новомосковський район: рятувальники наголошують обігрівати своє житло безпечно!
16 Січня17:46 Дніпровський район: фахівці ДСНС розповіли про вимоги правил пожежної безпеки в побуті
16 Січня17:27 Петриківський район: вогнеборці продовжують навчати громадян пожежній безпеці в побуті
16 Січня17:20 Широківський район: рятувальники нагадали жителям правила пожежної безпеки
16 Січня16:58 Апостолівський район: рятувальники нагадали мешканцям району правила пожежної безпеки
16 Січня16:36 м. Покров: співробітники ДСНС провели профілактичні заходи в приватному житловому секторі (ВІДЕО)
Останні новини