Головна Останні новини14 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Під час брифінгу повідомлено про стан перевірок закладів з масовим перебуванням людей

Опубліковано: 14.01.2020, 12:29

14 січня в інформагенстві «МОСТ Днепр» проведено брифінг на тему «Попередні підсумки перевірок пожежної безпеки навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, гуртожитків Дніпропетровщини».

Спікером виступив заступник начальника Головного упраління із запобігання надзвичайним ситуаціям Дмитро Кудрявцев.

Протягом 2019 року на об’єктах з масовим перебуванням людей виникло 14 пожеж, з яких 9 пожеж в навчальних закладах, 3 пожежі на об’єктах охорони здоров’я та 2 пожежі в торгово-розважальних закладах.

Починаючи із грудня 2019 року на території Дніпропетровської області організовано проведення позапланових перевірок у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей, а саме: дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, гуртожитків, установ охорони здоров’я та соціального захисту, державних обєктів криичної інфраструктури, у тому числі торговельно-розважальних закладів.

Так, на території області до проведення позапланових перевірок підлягають 2323 об’єкта, з них: дитячі садочки – 829, школи – 880, вищі навчальні заклади – 74, професійно-технічні заклади 85, гуртожитки – 35, установи охорони здоров’я – 222, установи соціального захисту – 115, державні об’єкти критичної і транспортної інфраструктури – 31, торговельно-розважальні заклади – 52.

Під час проведення позапланових перевірок рятувальники проводили практичні тренування та протипожежні інструктажі з трудовими колективами у разі загрози або виникнення пожежі. Спільно із працівниками відпрацьовано безпечну та швидку евакуацію людей та дітей, які мають знаходитись у будівлі на час виникнення пожежі. Особливу увагу звернено на евакуаційні шляхи та виходи, наявність та працездатність системи протипожежного захисту, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання.

За результатами вже перевірених закладів інформовано місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування щодо стану забезпечення техногенної та пожежної безпеки об’єктів.

Станом на 13 січня здійснено позапланову перевірку 699 об’єктів, що становить 30% від загальної кількості закладів на території області.

Найбільш типовими порушеннями вимог пожежної безпеки, що були виявлені за час перевірок стали відсутність або несправність автоматичних систем протипожежного захисту, потреба у заміні або ремонті систем електрообладнання, не відповідність шляхів евакуації, відсутність та несправність зовнішнього  та внутрішнього водопостачання, а також відсутність первинних засобів пожежогасіння.

Наразі за результатами перевірок притягнуто до адміністративної відповідальності 709 керівників та посадових осіб, а також підготовлено 141 позовну заяву до Адміністративного суду на призупинення експлуатації будівель та споруд.

Під час брифінгу повідомлено статистичну інформацію стосовно проведених перевірок, наведено негативні прикладу результатів перевірок на території області.

IMG_6971.JPG              IMG_6985.JPG


   
Останні новини
8 Липня16:41 м. Дніпро: рятувальники нагадали городянам правила пожежної безпеки в приватному житловому секторі
8 Липня15:26 м. Кам’янське: співробітники Служби порятунку провели інструктаж з правил безпеки в побуті
8 Липня15:03 м. Марганець: надзвичайники провели профілактичну роботу на водойомах
8 Липня14:59 м. Павлоград: вогнеборці провели рейд щодо дотримання правил пожежної безпеки під час проведення жнив
8 Липня14:28 м. Вільногірськ: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів
8 Липня14:15 м. Новомосковськ: співробітники ДСНС провели профілактичне відпрацювання житлового сектору
8 Липня11:49 Криничанський район: «Бережіть хліб від вогню», надзвичайники перевірили готовність аграріїв до раптових пожеж
8 Липня11:33 Петропавлівський район: рятувальники провели профілактичну роботу у приватному секторі щодо правил безпечної життєдіяльності
8 Липня11:33 м. Вільногірськ: вогнеборці провели профілактичні бесіди щодо запобігання виникненню пожеж в екосистемах
8 Липня01:35 Увага! Попередження про посилення вітру!
7 Липня22:23 Рятувальників Дніпропетровщини направлено на допомогу в гасінні лісової пожежі до Луганської області (ФОТО, ВІДЕО)
7 Липня16:28 м. Дніпро: вогнеборці нагадали громадянам правила пожежної безпеки в побуті
7 Липня15:56 м. Синельникове: триває профілактична робота з населенням щодо запобігання виникненню пожеж в побуті
7 Липня14:44 м. Першотравенськ: у будинку культури «ШАХТАР» відбулись тактико-спеціальні навчання
7 Липня14:10 м. Кам’янське: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу з працівниками промислового підприємства
Останні новини