Головна Останні новини11 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

м. Покров: проведено засідання з обговоренням питання дерегуляції підприємницької діяльності

Опубліковано: 11.12.2019, 12:05

В приміщенні центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Покровської міської ради 11 грудня відбулося, засідання з питання дерегуляції підприємницької діяльності. В заході приймали участь адміністратор центру, головний інспектор Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та інші фахівці служб міста, які залучаються для надання адміністративних послуг громадянам та підприємцям.

Організаторами заходу виступили фахівці ДСНС, з метою обговорення проблемних питань дерегуляції, отримання документів дозвільного характеру, а також продовження надання консультацій керівникам підприємств, установ та організацій міста з питань забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах.

Як зазначив головний інспектор, проводиться певна робота спрямована на дерегуляцію підприємницької діяльності, у сферах пожежної та техногенної безпеки, які в певній мірі направлені на зменшення тиску на бізнес зі сторони контролюючих органів. Фахівці ДСНС постійно надають консультативні допомоги юридичними та фізичними особам-підприємцями при заповнені декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Також було наголошено, що усі заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки підприємства повинні виконуватися керівником. Співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області зі свого боку готові до плідної співпраці з суб’єктами господарювання які мають бажання отримати рекомендації з поліпшення стану пожежної та техногенної безпеки на їх об’єктах.

IMG_20191210_103419.jpg


   
Останні новини
21 Червня12:32 У Дніпрі надзвичайники продовжують відкачувати воду з підтоплених територій (ФОТО) (ОНОВЛЕНО на 12:00 21 червня)
20 Червня13:44 м. Покров: фахівці ДСНС, спільно з лісниками, провели патрулювання в природних екосистемах
20 Червня06:25 Увага! Попередження про пориви вітру
19 Червня13:45 м. Покров: співробітники ДСНС спільно з лісниками провели патрулювання в природних екосистемах
19 Червня11:49 Новомосковський район: рятувальники навчають дітей основам безпеки життєдіяльності
19 Червня09:25 м. Нікополь: фахівці Служби порятунку «101» навчали населення правилам пожежної безпеки в побуті
18 Червня10:02 У Дніпрі пройшов святковий захід до Дня Батька
17 Червня18:42 У навчальному пункті відбувся випуск рятувальників
17 Червня17:09 Дніпровський район: рятувальники здійснили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
17 Червня15:19 м. Першотравенськ: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу серед населення щодо відповідальності за спалення сухої трави.
17 Червня14:46 Результати весняної перевірки стану утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання
17 Червня14:45 На Дніпропетровщині тривають позапланові перевірки АЗС
17 Червня13:28 Павлоградський район: рятувальники проводять профілактичну роботу з населенням в житловому секторі щодо попередження пожеж в побуті
17 Червня12:18 м. Павлоград: співробітники Служби порятунку провели роз’яснювальну роботу серед мешканців житлового сектору
17 Червня12:03 Рятувальники взяли участь у тренінгах із покращення навичок в роботі із маломобільними групами населення (ВІДЕО)
Останні новини