Головна Останні новини10 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

У Дніпрі відбувся брифінг щодо правил пожежної безпеки в житлових будинках під час опалювального сезону

Опубліковано: 10.12.2019, 11:59

10-го грудня у прес-центрі інформаційного агенства «Мост-Днепр» відбулась прес-конференція за темою: «Правила пожежної безпеки в житлових будинках під час опалювального сезону».

У  прес-конференції взяв участь головний інспектор відділу нормативно-технічної роботи та контролю системами  протипожежного захисту та ліцензування управління  запобігання  надзвичайним  ситуаціям Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Роман Наумов. Під час спілкування з журналістами він повідомив, що за 11 місяців поточного року на території Дніпропетровської області виникло 8515 пожеж, внаслідок яких загинуло 155 осіб та травмовано 171 особа. На пожежах врятовано 162 особи, з них 13 дітей. За цей період у житловому секторі виникло 2398 пожеж.

Основними причинами виникнення пожеж стали необережне користування електро та газовим приладами, порушення правил користування пічним опаленням, необережне поводження з вогнем під час паління, пустощі дітей з вогнем.

На брифінгу були доведені основні правила пожежної безпеки в житлових будинках під час опалювального сезону.

Так, при використанні побутових приладів опалення обов’язково потрібно дотримуватись вимог щодо їх підключення до електромережі та безпечного їх використання. Це вибір температурного режиму, віддаленість від горючих матеріалів тощо.

Категорично забороняється користування пошкодженими приладами опалення, приладами опалення з відкритими елементами нагрівання (спиралями). Радимо користуватись масляними приладами опалення виключно заводського виготовлення. 

Відповідальність за якість технічного обслуговування і ремонт газового устаткування в житлових будинках покладається на експлуатаційні організації газового господарства.

Відповідальність за безпечну експлуатацію працюючих побутових газових приладів у будинках та квартирах, за утримання їх відповідно до вимог правил несуть власники та особи, які користуються газом.

Забороняється робити самовільну газифікацію будинку (квартири), перестановку, заміну і ремонт газових приладів, балонів і запірної арматури; здійснювати перепланування приміщень, де встановлені газові прилади, змінювати площу опалювальних приміщень без узгоджень з відповідними організаціями; вносити зміни в конструкцію газових приладів, змінювати облаштування димових і вентиляційних систем.

Невиконання вимог правил може призвести до надзвичайних ситуацій (вибухи, пожежі, руйнування будівельних конструкцій та загибелі людей).

 

Шановні мешканці Дніпропетровщини!

У разі виникнення пожежі, одразу телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

Будьте відповідальними та не нехтуйте правилами безпеки!

 

DSC_0427.JPG DSC_0431.JPG


   
Останні новини
13 Серпня17:01 м. Жовті Води: проведено профілактичні бесіди з населенням міста щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах
13 Серпня16:45 м. Кам`янське: вогнеборці підвищували свою оперативну майстерність
13 Серпня16:15 м. Дніпро: в науково-технічному музеї «Машини часу» відбулось відкриття музейного соціокультурного проекту "Жінка і авто" (ФОТО)
13 Серпня14:23 м. Дніпро: рятувальники провели рейдове відпрацювання поблизу водних об’єктів
13 Серпня13:44 Юр'ївський район: проведено профілактичну роботу в трудових колективах
13 Серпня13:38 Синельниківський район: проводяться комісійні обстеження закладів освіти
13 Серпня13:19 Петриківський район: вогнеборці разом із національною поліцією навчали громадян пожежній безпеці в побуті
13 Серпня13:03 м. Вільногірськ: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів
13 Серпня10:52 м. Першотравенськ: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу щодо роз’яснення правил безпечного поводження на воді
13 Серпня09:13 Кам`янське: надзвичайники провели для представників молодіжної ради міста просвітницький захід до Міжнародного дня молоді
13 Серпня08:56 м. Дніпро: рятувальники провели роз’яснювальні роботи з мешканцями міста щодо попередження виникнення пожеж у природних екосистемах
13 Серпня08:49 м. Покров: рятувальники навчають молодь правилам безпеки
13 Серпня08:28 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
13 Серпня08:16 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля
12 Серпня16:17 м. Дніпро: відбулися тактико-спеціальні навчання на об’єкті ДТЕК «Придніпровська ТЕС» (ФОТО, ВІДЕО)
Останні новини