Головна Останні новини30 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Вогнеборці розповіли про домашніх улюбленців, що живуть у підрозділі

Опубліковано: 30.11.2019, 14:54

Щороку 30 листопада у багатьох країнах відзначається Всесвітній день домашніх тварин.

Окреслюючи коло сім’ї, неможливо не ввести туди домашніх улюбленців, насамперед – кішок і собак.

Ні для кого не секрет, що вогнеборці часто допомагають тваринам, які опинились у біді. Та мало хто знає, що тварини також допомагають надзвичайникам.

Тож, в цей день співробітники 60 державної  пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області вирішили розповісти про власних маленьких друзів, які «працюють» в підрозділі.

«У нашій великій, дружній і веселій «родині рятувальників» є свої домашні улюбленці. Кішка Бедросівна дуже гарна, пухнаста, має зелені очі. Любить поїсти та погратися. Вона відчуває себе справжньою хижачкою, захищаючи частину від гризунів.

Дві світленькі собачки Таська та П’ятниця сумлінно охороняють нашу територію, але на людей у формі, навіть тих, хто не працює у нашому підрозділі, вони не гавкають та завжди дуже весело й грайливо зустрічають.

Наші маленькі вихованці допомагають нам швидко відновитися після важких виїздів або інших неприємних ситуацій. Завжди бадьорі та непосидючі Таська та П’ятниця своїми пустощами відволікають від негативу та проблем, та викликають щиру усмішку і радість, а муркотіння Бедросівни розслаблює та заспокоює», - діляться розповіддю вогнеборці.

Чотирилапі друзі завжди мали великий вплив на людське життя.

Можна привести масу випадків, коли тварини рятували людей в екстрених ситуаціях.

До того ж, деякі з наших молодших друзів насправді працюють в пожежно-рятувальній службі, поліції, прикордонній службі, виконують роль поводиря та беруть участь у пошукових операціях.

Вони дуже добре знають свою роботу та намагаються якнайліпше впоратися з нею.

Тож, сьогодні Співробітники Служби порятунку «101» долучаються до всесвітнього святкування, вітають домашніх улюбленців та закликають їх господарів завжди піклуватись про маленьких друзів.

1.jpg3.jpg

2.jpg


   
Останні новини
6 Грудня16:01 м. Кривий Ріг: на протязі тижня рятувальники спілкувались з населенням щодо безпеки в побуті
6 Грудня14:24 Дніпровський район: проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань дотримання правил пожежної безпеки у побуті
6 Грудня14:19 м. Дніпро: рятувальники провели відкриту перевірку вищого навчального закладу щодо дотримання протипожежних вимог (ФОТО.ВІДЕО)
6 Грудня13:25 Перевірено соціально-психологічний клімат у підрозділах
6 Грудня12:07 Петропавлівський район: рятувальники провели профілактичну роботу з населенням щодо дій при знаходженні вибухонебезпечних предметів
6 Грудня11:49 м. Жовті Води: фахівці ДСНС разом з волонтерами провели бесіди з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
6 Грудня11:39 м. Кам’янське: вогнеборці закликають населення дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті
6 Грудня11:09 м. Вільногірськ: рятувальники провели профілактичну роботу для школярів, щодо виявлення вибухонебезпечних предметів
5 Грудня17:19 м. Синельникове: співробітники Служби порятунку провели профілактичне відпрацювання вулицями міста
5 Грудня17:07 м. Дніпро: вогнеборці нагадали правила пожежної безпеки у побуті в осінньо-зимовий період
5 Грудня16:59 м. Кам’янське: відбулась церемонія вручення захисного одягу пожежного-рятувальника
5 Грудня16:10 Петриківський район: фахівці ДСНС провели навчальну бесіду із дошкільнятами
5 Грудня15:24 м. Кривий Ріг: рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності
5 Грудня15:18 Апостолівський район: співробітники Служби порятунку та Національної поліції поспілкувалися з учнями загальноосвітньої школи
5 Грудня15:11 Межівський район: вогнеборці разом з представниками поліції провели профілактичні бесіди
Останні новини