Головна Останні новини14 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Пожежна безпека домоволодіння залежить тільки від відповідальності господаря (ФОТО.ВІДЕО)

Опубліковано: 14.11.2019, 16:54

Сьогодні співробітники ДСНС Дніпропетровщини здійснили масштабний профілактичний рейд вулицями обласного центру. Аби нагадати громадянам правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватися в побуті, рятувальники разом з представниками ЗМІ обійшли десятки приватних домоволодінь.

DSC_0009.JPGDSC_0012.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Містяни вже розпочали опалювати свої помешкання за допомогою, як сертифікованих, так і неякісних електричних та газових приладів. При цьому всьому мешканці міста Дніпро користуються і пічним опаленням будинків. Часто через необережне поводження з вогнем виникають пожежі, які завдають значних матеріальних збитків та й інколи забирають життя громадян.

Лише упродовж перших місяців опалювального сезону виникло десятки пожеж в приватному секторі.

DSC_0020.JPGDSC_0024.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Саме тому, фахівцями Служби порятунку «101» та представниками 34 каналу було організовано профілактично-інформаційний захід, метою якого є  посилити  увагу господарів на дотримання правил при обігріві будинків та експлуатації будь-яких приладів, що можуть призвести до пожежі.

«Статистика свідчить, що в осінньо-зимовий період пожеж трапляється набагато більше, ніж в інші пори року. Дні стають коротшими, повітря - холоднішим, що викликає необхідність не тільки додаткового обігріву помешкань, іноді громадяни вдаються і до додаткового освітлення в будинку. Кожного року ми проводимо аналіз причин пожеж – то він свідчить про те, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки. Найчастіше такі порушення – це користування приладами освітлення з відкритим вогнем, а саме, газовими лампами або свічками. Часто громадяни не дотримуються правил користування електрообладнанням та обігрівачами та порушують правила їх експлуатації», - наголошували співробітники Служби порятунку «101» під час спілкування.

DSC_0056.JPGDSC_0062.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також, надзвичайники відвідали домоволодіння громадян, які мали бажання дізнатися більше про те, як зробити безпечнішим свій будинок.

«Шановні громадяни! Пам’ятайте, що врятувати від пожежі може тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки, а саме, дотримуйтесь правил при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення, використовуйте для обігріву помешкань тільки сертифіковані електрообігрівачі, не паліть у ліжку та слідкуйте за станом та справністю електромережі. Якщо Ви йдете з дому у справах, більше ніж на 5 хвилин, то обов’язково перевіряйте, чи не залишили увімкненими телевізори, праски та інші прилади. Також, намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності», - розповідали вогнеборці.

DSC_0094.JPGDSC_0103.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

По завершенню спілкування рятувальники вручали мешканцям домоволодінь тематичні листівки та пам’ятки, які містять корисну інформацію та правила пожежної безпеки, дотримання яких дозволить уникнути виникнення пожежі.

DSC_0117.JPGDSC_0115.JPG

 

 

 

 

 

 


   
Останні новини
6 Грудня14:24 Дніпровський район: проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань дотримання правил пожежної безпеки у побуті
6 Грудня14:19 м. Дніпро: рятувальники провели відкриту перевірку вищого навчального закладу щодо дотримання протипожежних вимог (ФОТО.ВІДЕО)
6 Грудня13:25 Перевірено соціально-психологічний клімат у підрозділах
6 Грудня12:07 Петропавлівський район: рятувальники провели профілактичну роботу з населенням щодо дій при знаходженні вибухонебезпечних предметів
6 Грудня11:49 м. Жовті Води: фахівці ДСНС разом з волонтерами провели бесіди з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
6 Грудня11:39 м. Кам’янське: вогнеборці закликають населення дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті
6 Грудня11:09 м. Вільногірськ: рятувальники провели профілактичну роботу для школярів, щодо виявлення вибухонебезпечних предметів
5 Грудня17:19 м. Синельникове: співробітники Служби порятунку провели профілактичне відпрацювання вулицями міста
5 Грудня17:07 м. Дніпро: вогнеборці нагадали правила пожежної безпеки у побуті в осінньо-зимовий період
5 Грудня16:59 м. Кам’янське: відбулась церемонія вручення захисного одягу пожежного-рятувальника
5 Грудня16:10 Петриківський район: фахівці ДСНС провели навчальну бесіду із дошкільнятами
5 Грудня15:24 м. Кривий Ріг: рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності
5 Грудня15:18 Апостолівський район: співробітники Служби порятунку та Національної поліції поспілкувалися з учнями загальноосвітньої школи
5 Грудня15:11 Межівський район: вогнеборці разом з представниками поліції провели профілактичні бесіди
5 Грудня15:06 Царичанський район: популяризація Служби порятунку «101»
Останні новини