Головна Останні новини14 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

На базі лікарні ім. Мечникова відбулись навчання з реагування на хімічну загрозу (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 14.11.2019, 13:48

Сьогодні в рамках міжнародної конференції НАТО на базі лікарні ім. Мечникова відбулись спільні навчання з реагування на надзвичайну ситуацію із забрудненням хімічно небезпечною речовиною. Координатори проекту дали задіяним службам раптову ввідну, згідно якої в приміщенні сталося зараження людей невідомою небезпечною речовиною, є постраждалі.

До реагування були залучені співробітники Служби порятунку, правоохоронці, медики швидкої та представники Червоного Хреста України, міжнародні експерти та спостерігачі.

За допомогою спеціальних засобів та герметичних ношів рятувальники в спеціальному захисному спорядженні винесли найбільш уражених постраждалих та допомогли вийти іншим людям з приміщення.

За допомогою пожежної техніки проведена дезактивація та обробка одягу та обладнання, яке перебувало в зоні ураження. Співробітниками Червоного Хреста розкладено наметовий табір для переодягання постраждалих у чистий одяг та надано першу допомогу. Із зараженими постраждалими волонтери загонів швидкого реагування працювали в спеціальному спорядженні для захисту шкіри, органів зору та дихання.

Медики швидкої надали необхідну допомогу постраждалим та госпіталізували тих, кому був потрібен госпітальний догляд.

На місці події було створено штаб, до складу якого увійшли представники усіх служб. В рамках навчань відпрацьовано взаємодію та процес збору й передачі інформації.

Правоохоронцям довелось забезпечувати охорону місця події та стримувати найбільш активних людей та засоби масової інформації, які намагалися прорватися в небезпечну зону.

У підсумку навчань усі постраждалі були виведені з небезпечної зони, отримали необхідну допомогу, місце події знезаражено, приміщення закрито. Міжнародні спостерігачі високо оцінили роботу та злагодженість екстрених служб Дніпропетровщини.

IMG_1922.jpgIMG_2057.jpg

IMG_2079.jpgIMG_2124.jpg

IMG_2140.jpgIMG_2217.jpg

IMG_2271.jpgIMG_2283.jpg

IMG_2265.jpg


   
Останні новини
2 Липня15:47 м. Кам’янське: надзвичайники провели рейд щодо безпечного відпочинку на водоймах
2 Липня15:22 П’ятихатський район: співробітники Служби порятунку «101» нагадали основні вимоги правил пожежної безпеки у побуті
2 Липня15:08 м. Новомосковськ: співробітники ДСНС та поліції продовжують проводити профілактичні заходи із попередження поширення коронавірусної інфекції
2 Липня14:56 м. Новомосковськ: рейдовики продовжують нагадувати відпочиваючим правила безпечної поведінки на воді
2 Липня14:41 м. Дніпро: профілактична бесіда з громадянами щодо протидії поширення коронавірусної інфекції
2 Липня14:20 Покровський район: рятувальники та поліція закликають мешканців району дотримуватися правил безпеки на воді
2 Липня13:02 м. Павлоград: рятувальники провели профілактичний рейд по місцях масового відпочинку
2 Липня12:55 Межівський район: правила безпечного поводження у побуті
2 Липня12:15 м. Дніпро: відбулась прес-конференція стосовно заходів щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах в 2020 році (ФОТО)
2 Липня11:41 м. Дніпро: рятувальники провели інформаційно-профілактичну роботу з городянами стосовно безпечного відпочинку біля води
2 Липня11:23 м. Покров: співробітники ДСНС нагадали правила безпеки під час відпочинку на водоймах
2 Липня11:00 Петропавлівський район: проведено профілактичну роботу з фермерами щодо дотримання правил пожежної безпеки
2 Липня10:23 м. Жовті Води: фахівці ДСНС розповіли, як запобігти виникненню пожеж
2 Липня10:07 Софіївський район: рятувальники провели рейд щодо дотримання пожежної безпеки
2 Липня06:24 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля
Останні новини