Головна Останні новини14 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

На базі лікарні ім. Мечникова відбулись навчання з реагування на хімічну загрозу (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 14.11.2019, 13:48

Сьогодні в рамках міжнародної конференції НАТО на базі лікарні ім. Мечникова відбулись спільні навчання з реагування на надзвичайну ситуацію із забрудненням хімічно небезпечною речовиною. Координатори проекту дали задіяним службам раптову ввідну, згідно якої в приміщенні сталося зараження людей невідомою небезпечною речовиною, є постраждалі.

До реагування були залучені співробітники Служби порятунку, правоохоронці, медики швидкої та представники Червоного Хреста України, міжнародні експерти та спостерігачі.

За допомогою спеціальних засобів та герметичних ношів рятувальники в спеціальному захисному спорядженні винесли найбільш уражених постраждалих та допомогли вийти іншим людям з приміщення.

За допомогою пожежної техніки проведена дезактивація та обробка одягу та обладнання, яке перебувало в зоні ураження. Співробітниками Червоного Хреста розкладено наметовий табір для переодягання постраждалих у чистий одяг та надано першу допомогу. Із зараженими постраждалими волонтери загонів швидкого реагування працювали в спеціальному спорядженні для захисту шкіри, органів зору та дихання.

Медики швидкої надали необхідну допомогу постраждалим та госпіталізували тих, кому був потрібен госпітальний догляд.

На місці події було створено штаб, до складу якого увійшли представники усіх служб. В рамках навчань відпрацьовано взаємодію та процес збору й передачі інформації.

Правоохоронцям довелось забезпечувати охорону місця події та стримувати найбільш активних людей та засоби масової інформації, які намагалися прорватися в небезпечну зону.

У підсумку навчань усі постраждалі були виведені з небезпечної зони, отримали необхідну допомогу, місце події знезаражено, приміщення закрито. Міжнародні спостерігачі високо оцінили роботу та злагодженість екстрених служб Дніпропетровщини.

IMG_1922.jpgIMG_2057.jpg

IMG_2079.jpgIMG_2124.jpg

IMG_2140.jpgIMG_2217.jpg

IMG_2271.jpgIMG_2283.jpg

IMG_2265.jpg


   
Останні новини
6 Грудня14:24 Дніпровський район: проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань дотримання правил пожежної безпеки у побуті
6 Грудня14:19 м. Дніпро: рятувальники провели відкриту перевірку вищого навчального закладу щодо дотримання протипожежних вимог (ФОТО.ВІДЕО)
6 Грудня13:25 Перевірено соціально-психологічний клімат у підрозділах
6 Грудня12:07 Петропавлівський район: рятувальники провели профілактичну роботу з населенням щодо дій при знаходженні вибухонебезпечних предметів
6 Грудня11:49 м. Жовті Води: фахівці ДСНС разом з волонтерами провели бесіди з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
6 Грудня11:39 м. Кам’янське: вогнеборці закликають населення дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті
6 Грудня11:09 м. Вільногірськ: рятувальники провели профілактичну роботу для школярів, щодо виявлення вибухонебезпечних предметів
5 Грудня17:19 м. Синельникове: співробітники Служби порятунку провели профілактичне відпрацювання вулицями міста
5 Грудня17:07 м. Дніпро: вогнеборці нагадали правила пожежної безпеки у побуті в осінньо-зимовий період
5 Грудня16:59 м. Кам’янське: відбулась церемонія вручення захисного одягу пожежного-рятувальника
5 Грудня16:10 Петриківський район: фахівці ДСНС провели навчальну бесіду із дошкільнятами
5 Грудня15:24 м. Кривий Ріг: рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності
5 Грудня15:18 Апостолівський район: співробітники Служби порятунку та Національної поліції поспілкувалися з учнями загальноосвітньої школи
5 Грудня15:11 Межівський район: вогнеборці разом з представниками поліції провели профілактичні бесіди
5 Грудня15:06 Царичанський район: популяризація Служби порятунку «101»
Останні новини