Головна Останні новини8 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

м. Дніпро: в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова відбувся брифінг стосовно проведення Міжнародної практичної конференції (ФОТО. ВІДЕО)

Опубліковано: 08.11.2019, 14:25

8-го листопада в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова відбувся брифінг стосовно проведення Міжнародної практичної конференції "Організація заходів безпеки, протидії та реагування на надзвичайні події на сході України".

Конференція буде проходити з  11 по 15 листопада 2019 року в Дніпропетровській області, на базі Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова, та організована Гарвардською гуманітарною ініціативою за активною підтримкою НАТО.

Начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області під час брифінгу повідомив, що під час тренінгів близько  50-ти рятувальників пройдуть спеціальні навчання. Це - особовий склад пожежно-рятувальних частин та групи радіаційного хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління.

Тренінги проводять всесвітньо відомі спікери та тренери Великобританії, Чехії, Сполучених Штатів Америки, рятувальники Дніпропетровської області. Вони вдосконалять свої навички з питань застосування засобів індивідуального захисту, підвищать рівень реагування на надзвичайні ситуації, які пов'язані з хімічними, біологічними та радіаційними аваріями, ознайомляться із сучасними приладами радіаційної та хімічної розвідки, пройдуть навчання з питань надання першої домедичної допомоги та сортування постраждалих по системі "СТАРТ".

Також, в рамках участі у міжнародній конференції відбудеться тактичне навчання, де практично будуть відпрацьовані заходи з деконтамінації (санітарної обробки) постраждалих під час виникнення аварії, пов'язаної з хімічним та біологічним забрудненням, що дозволить оцінити можливості ДСНС з реагування на такі надзвичайні ситуації.

За результатами проведеного заходу, особовий склад підрозділів Головного управління отримає всі необхідні практичні, теоретичні навички та оцінку дій з боку досвідчених фахівців з питань медичного, хімічного та біологічного захисту та забезпечать  впровадження новітніх технологій та методик тренувань особового складу ДСНС за стандартами НАТО.

IMG_1600.JPG IMG_1597.JPG

 


   
Останні новини
11 Листопада18:40 У Дніпрі представники ДСНС візьмуть участь у робочій групі при Координаційній раді облдержадміністрації
11 Листопада16:33 м. Дніпро: рятувальники провели роз’яснювальні бесіди у житловому секторі
11 Листопада16:26 м. Новомосковськ: вогнеборці нагадали мешканцям міста правила безпеки життєдіяльності
11 Листопада14:34 м. Дніпро: інспекторський склад провів профілактичну бесіду з трудовим колективом
11 Листопада14:29 м. Кам’янське: фахівці ДСНС попереджають громадян про небезпечність підозрілих знахідок
11 Листопада13:55 У Дніпрі розпочалась Міжнародна конференція НАТО з безпеки
11 Листопада12:35 Магдалинівський район: рятувальники провели рейд в місцях масового перебування людей
11 Листопада12:20 В медіа-центрі «Інформатор» проведено прес-конференцію про надзвичайні події за минулий тиждень (ФОТО, ВІДЕО)
8 Листопада18:27 Криничанський район: співробітники Служби порятунку «101» нагадали громадянам про небезпеку вибухових пристроїв
8 Листопада17:37 м. Дніпро: вогнеборці проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу
8 Листопада16:55 м. Дніпро: рятувальники провели пізнавальну екскурсію для дітей
8 Листопада16:41 Томаківський район: фахівці Служби порятунку навчали підростаюче покоління правилам пожежної безпеки
8 Листопада16:21 Петриківський район: рятувальники посилюють профілактичні відпрацювання житлового сектору
8 Листопада16:07 Дніпровський район: проведено інструктаж з пожежної безпеки у трудовому колективі
8 Листопада15:55 Петропавлівський район: рятувальники вкотре нагадали населенню правила пожежної безпеки в побуті
Останні новини