Головна Останні новини8 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

м. Дніпро: в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова відбувся брифінг стосовно проведення Міжнародної практичної конференції (ФОТО. ВІДЕО)

Опубліковано: 08.11.2019, 14:25

8-го листопада в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова відбувся брифінг стосовно проведення Міжнародної практичної конференції "Організація заходів безпеки, протидії та реагування на надзвичайні події на сході України".

Конференція буде проходити з  11 по 15 листопада 2019 року в Дніпропетровській області, на базі Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова, та організована Гарвардською гуманітарною ініціативою за активною підтримкою НАТО.

Начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області під час брифінгу повідомив, що під час тренінгів близько  50-ти рятувальників пройдуть спеціальні навчання. Це - особовий склад пожежно-рятувальних частин та групи радіаційного хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління.

Тренінги проводять всесвітньо відомі спікери та тренери Великобританії, Чехії, Сполучених Штатів Америки, рятувальники Дніпропетровської області. Вони вдосконалять свої навички з питань застосування засобів індивідуального захисту, підвищать рівень реагування на надзвичайні ситуації, які пов'язані з хімічними, біологічними та радіаційними аваріями, ознайомляться із сучасними приладами радіаційної та хімічної розвідки, пройдуть навчання з питань надання першої домедичної допомоги та сортування постраждалих по системі "СТАРТ".

Також, в рамках участі у міжнародній конференції відбудеться тактичне навчання, де практично будуть відпрацьовані заходи з деконтамінації (санітарної обробки) постраждалих під час виникнення аварії, пов'язаної з хімічним та біологічним забрудненням, що дозволить оцінити можливості ДСНС з реагування на такі надзвичайні ситуації.

За результатами проведеного заходу, особовий склад підрозділів Головного управління отримає всі необхідні практичні, теоретичні навички та оцінку дій з боку досвідчених фахівців з питань медичного, хімічного та біологічного захисту та забезпечать  впровадження новітніх технологій та методик тренувань особового складу ДСНС за стандартами НАТО.

IMG_1600.JPG IMG_1597.JPG

 


   
Останні новини
4 Червня06:42 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля
3 Червня17:15 м. Дніпро: фахівці служби порятунку «101» спілкувались із городянами щодо правил безпечного відпочинку біля води та екосистемах
3 Червня15:11 м. Кам’янське: проведено профілактичну роботу з населенням щодо небезпеки виявлених невідомих та вибухонебезпечних знахідок
3 Червня13:56 м. Павлоград: вогнеборці перевірили громадян на знання екстрених номерів телефонів
3 Червня13:18 Дніпровський район: рятувальники нагадали громадянам правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів
3 Червня13:12 Широківський район: надзвичайники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
3 Червня12:03 м. Покров: співробітники ДСНС провели профілактичну роботу щодо недопущення нещасних випадків на воді
2 Червня16:24 м. Кам`янське: рятувальники долучились до Дня захисту дітей
2 Червня16:16 м. Нікополь: перевірили стан службової підготовки особового складу
2 Червня16:09 П'ятихатський район: проведено рейд щодо безпеки дітей у період канікулі
2 Червня14:48 м. Дніпро: провели рейдове відпрацювання стосовно попередження інфікування на коронавірус
2 Червня14:26 м. Дніпро: профілактична робота з мешканцями міста під час відпочинку на водних об’єктах
2 Червня14:12 м. Першотравенськ: рятувальники провели рейд щодо попередження нещасних випадків від вибухонебезпечних предметів
2 Червня13:09 м. Павлоград: корисні поради психолога на кожний день
1 Червня16:01 Дніпропетровська область: в Широківському районі відсьогодні запрацювала новостворена місцева пожежна команда (ФОТО, ВІДЕО)
Останні новини