Головна Останні новини1 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

м. Дніпро: випускники навчального пункту здобули професію машиніста насосних установок (ВІДЕО, ФОТО)

Опубліковано: 01.11.2019, 15:03

1-го листопада у навчальному пункті аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відбувся випуск 25 слухачів, які здобули професію «Машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу».

Навчальний процес тривався з 9-го вересня по 1 листопада 2019 року. Професійно-технічне навчання з професії 8333 «Машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу» складає 8 тижнів, з них 1 тиждень – виробнича практика у підрозділах Головного управління ДСНС України у Дніпропетровської області.

Досвідчені викладачі Навчального пункту протягом двох місяців знайомили майбутніх машиністів з вимогами нормативних документів, будовою та технічною характеристикою пожежних автомобілів і обладнання. Під час навчання здобувачі освіти набули необхідних знань, умінь і навичок з питань охорони праці, надання домедичної допомоги постраждалим,  психологічної підготовки. Адже майбутня професія пов’язана з ризиком для життя, великими фізичними і психологічними навантаженнями, і тому потребує ґрунтовної професійної підготовки.

Навчально-матеріальна база, якою забезпечений Навчальний пункт, дає можливість якісно підготувати особовий склад для виконання завдань за призначенням, а саме:  

- керування насосною установкою пожежно-рятувального транспортного засобу під час забору води з відкритих вододжерел, пожежних гідрантів, водоймищ та подачі вогнегасних речовин до осередку пожежі;

- здійснювати перевірку технічного стану систем і агрегатів насосної установки під час заступання на чергування;

- проводити технічне обслуговування машини, якою керує;

- вести облікову та звітну документацію щодо експлуатації насосної установки, а також основні заходи безпеки при роботах.

У ході практичної частини занять, педагогічні працівники Навчального пункту особливу увагу приділили вивченню майбутніми рятувальниками пожежного автомобіля, а саме пожежного насоса.

Підсумком навчання стало складання кваліфікаційної пробної роботи та комплексного державного екзамену, де слухачі відповідали на тестові завдання та на практиці самостійно показували свої вміння.

За невеликий проміжок часу, спільною працею викладачів та слухачів успішно пройдено новий етап професійного зростання та самовдосконалення - присвоєння кваліфікації «Машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу».

Випускників навчального закладу зі знаменною подією у житті привітав заступник начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області полковник служби цивільного захисту Едуард Горбачов та кожному вручив відповідне свідоцтво державного зразка, яке надає почесне право поповнити дружні та професійні колективи рятувальників Дніпропетровщини.

Завершилася офіційна частина заходу урочистим фото на пам'ять.

 

 

IMG_1351.JPG IMG_1352.JPG

IMG_1368.JPG IMG_1369.JPG

IMG_1377.JPG IMG_1400.JPG

IMG_1405.JPG IMG_1406.JPG

IMG_1427.JPG IMG_1429.JPG

IMG_1439.JPG


   
Останні новини
17 Лютого17:24 Новомосковський район: рятувальники проводять перевірки виробничих об’єктів харчової промисловості
17 Лютого17:18 м. Кривий Ріг: рятувальники прагнуть убезпечити населення від пожеж в зимовий період
17 Лютого16:24 м. Дніпро: співробітники Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з мешканцями висотних будинків
17 Лютого15:23 м. Дніпро: психолог 8-го державного пожежного рятувального загону провела профорієнтаційну роботу
17 Лютого15:14 Юр’ївський район: робота в трудових колективах
17 Лютого14:54 м. Першотравенськ: фахівці ДСНС разом з представниками поліції поспілкувалися з мешканцями житлового сектору
17 Лютого13:34 Верхньодніпровський район: вогнеборці нагадали громадянам правила пожежної безпеки
17 Лютого13:19 м. Марганець: рятувальники провели профорієнтаційну роботу з випускниками закладів освіти
17 Лютого12:39 В медіа-центрі «Інформатор» проведено прес-конференцію про надзвичайні події за минулий тиждень
15 Лютого10:45 У Дніпрі рятувальники вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого15:15 В Дніпропетровській ОДА відбулись збори керівного складу ланки цивільного захисту
14 Лютого13:36 Міський голова Дніпра відзначив рятувальників
14 Лютого12:08 Надзвичайний День закоханих (ФОТО. ВІДЕО)
14 Лютого11:30 Дніпропетровська область: рятувальники підсумували діяльність в 2019 році та визначили пріоритети на майбутнє
14 Лютого11:28 м. Дніпро: рятувальники провели профілактичні бесіди з жителями міста, щодо правил поведінки на льоду
Останні новини