Головна Останні новини22 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

м. Марганець: фахівці ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Опубліковано: 22.10.2019, 14:40

З метою навчання дітей та підлітків заходам безпечної життєдіяльності, 22-го жовтня співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій міста Марганець, для школярів та педагогів загальноосвітніх шкіл влаштували свято.

У рамках проведення Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!», для учнів 3-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Марганець було проведено показ вистави з тематики безпеки життєдіяльності «Космічні пригоди Річа і Стіча», підготовленою театральною трупою Дніпропетровського державного академічного театру опери та балету по п’єсі Олени Васильченко.

Показ цієї вистави пройшов у клубі «Дніпро» відділу культури виконавчого комітету Марганецької міської ради. Виставу відвідало близько 350 дітлахів.

Після закінчення вистави на подвір’ї клубу дітей чекала пожежно-рятувальна техніка 33-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

В ході проведення акції рятувальники продемонстрували присутнім дітлахам та вчителям як вогнеборці гасять пожежу, ознайомили з пожежно-технічним озброєнням, яке знаходиться на пожежному автомобілі. Кожен із малечі мав змогу потримати власноруч пожежний ствол та подати воду , а також посидіти у кабіні пожежного автомобіля.

За допомогою видовищного, театралізованого та гумористичного показу у дітей відкладається у підсвідомості як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації, для чого і як використовувати номери телефонів екстрених служб, аби уберегти себе та своїх близьких від лиха.

Дітлахи та педагоги були дуже вдячні за показ цієї вистави та пожежно-рятувальної техніки. На згадку малеча зробила пам’ятні фото з рятувальниками та на фоні пожежного автомобіля.

NIK_2396.JPGNIK_2416.JPG

NIK_2411.JPGNIK_2426.JPG


   
Останні новини
1 Червня06:14 Увага! Попередження про посилення вітру
30 Травня08:20 УВАГА! Попередженння про посилення вітру!
29 Травня15:56 м.Камꞌянське: психологом Камꞌянської оперативної зони, проводиться психодіагностика психічних станів
29 Травня15:06 м. Кривий Ріг: співробітники Служби порятунку проводять профілактичну роботу серед містян
29 Травня15:01 м. Дніпро: фахівці служби порятунку «101» провели профілактичну роботу в природних екосистемах.
29 Травня14:58 м. Жовті Води: рятувальники провели бесіди з населенням щодо алгоритму дій при виявленні небезпечних предметів
28 Травня19:12 м. Дніпро: співробітники ДСНС розповіли про підготовку до пляжного сезону
28 Травня15:09 Широківський район: рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу у закладах торгівлі
28 Травня14:34 м. Покров: мешканців закликають бути обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів
28 Травня13:59 Петриківський район: відбулись навчання із працівниками будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К»
28 Травня13:12 Покровський район: рятувальники та поліція продовжують проводити перевірки об’єктів, щодо дотримання карантинних обмежень
28 Травня11:35 Верхньодніпровський район: проведено профілактичну роботу із трудовим колективом
28 Травня11:12 Нікопольський район: мешканців приватного житлового сектору навчали правилам пожежної безпеки
28 Травня06:35 УВАГА! Попередженння про посилення вітру та грозу!
27 Травня16:21 м. Вільногірськ: рятувальники розмістили профілактичні плакати щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції
Останні новини