Головна Останні новини9 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

м. Першотравенськ: проведено профілактичні бесіди з родинами, що потребують соціального захисту

Опубліковано: 09.10.2019, 16:08

9 жовтня фахівці Першотравенського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, спільно з соціальними працівниками Першотравенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, провели профілактичну роботу з родинами, що потребують соціальної підтримки, на тему: «Пожежна безпека в побуті».

Як свідчить статистика та проведений аналіз, переважна більшість пожеж в осінньо-зимовий період виникає саме у помешканнях громадян.

Сучасний побут насичений різноманітними електроприладами, які в разі неправильної експлуатації, пошкодження, роботи в аварійних режимах, здатні призвести до виникнення пожежі.

Тому, аби знизити ризики виникнення пожеж в побуті, працівниками Служби порятунку «101» постійно ведеться профілактична робота з мешканцями міста.

Сьогодні, під час заходу, рятувальники вкотре застерегли громадян та порадили: «Слідкуйте за станом вашої електромережі та електроприладів. Розетки повинні бути розміщені в легкодоступних місцях. Виходячи з дому, не залишайте ввімкненими електроприлади, газові плити чи печі. Не залишайте без нагляду дітей, не дозволяйте їм гратися сірниками та іншими легкозаймистими речовинами. Не бійтеся перебільшити небезпеку - краще її недооцінити!».

По закінченні рейду вогнеборці роздали дорослим та їхнім дітлахам тематичні листівки, у яких зазначені номери виклику екстрених служб міста.

Батьки у свою чергу дякували соціальним працівникам та співробітникам Служби порятунку «101» за проявлену турботу та надану інформацію і обіцяли завжди бути уважними та обережними.

 25.jpg23.jpg


   
Останні новини
23 Жовтня18:41 м. Жовті Води: фахівці Служби порятунку «101» закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
23 Жовтня17:53 Магдалинівський район: надзвичайники спільно з представниками соціальних служб провели бесіди з малозахищеними верствами населення
23 Жовтня17:38 м. Покров: рятувальники спільно з працівниками територіального центру відвідали людей які потребують соціальної підтримки
23 Жовтня15:26 Дніпро: делегація з Естонії поділилась досвідом розвитку волонтерства в пожежній охороні (ВІДЕО.ФОТО)
23 Жовтня13:58 м. Кам'янське: проведено профілактичні бесіди із співробітниками підприємства
23 Жовтня11:27 Дніпровський район: проведено профілактичну роботу з населенням в житловому секторі
23 Жовтня10:07 Солонянський район: співробітники Служби порятунку провели заходи з профілактики пожеж в побуті
22 Жовтня17:09 м. Синельникове: рятувальники провели бесіди з населенням щодо правил безпечної життєдіяльності
22 Жовтня16:37 “За даними спостережень на мережі моніторингу гідрометслужби в останні дні високих рівнів забруднення оксидом вуглецю не зафіксовано”, - Микола Кульбіда
22 Жовтня16:17 м. Дніпро: надзвичайники перевіряли у мешканців знання телефонів екстрених служб
22 Жовтня15:42 Томаківський район: співробітники Служби порятунку провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Жовтня14:55 м. Новомосковськ: рятувальники навчають малечу основам безпеки життєдіяльності
22 Жовтня14:40 м. Марганець: фахівці ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Жовтня11:20 м. Вільногірськ: вогнеборці провели спеціальне об’єктове навчання на складах паливно-мастильних матеріалів
21 Жовтня16:56 м. Дніпро: надзвичайники провели профілактичні бесіди з населенням
Останні новини