Головна Останні новини9 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Магдалинівський район: вогнеборці розповіли малечі про важливість дотримання правил безпеки

Опубліковано: 09.10.2019, 13:38

З метою попередження дитячого травматизму та виникнення нещасних випадків за участю дітей, 9 жовтня рятувальники завітали до вихованців комунального закладу освіти «Котовський навчально-реабілітаційний центр» Дніпропеторвської обласної ради, що розташований у селі Котовка Магдалинівського району, де розповіли хлопчикам та дівчаткам про важливість дотримання правил безпеки в повсякденному житті.

Під час профілактичної бесіди із дітьми співробітники Служби порятунку «101» приділили особливу увагу правилам безпечної поведінки у побуті, під час відпочинку на природі, при виявленні вибухонебезпечних предметів та під час збирання грибів.

Надзвичайники розповіли малечі про причини та наслідки виникнення надзвичайних ситуацій, а також пояснили, що будь-яке лихо завжди набагато легше попередити аніж здолати його наслідки.

Співробітники ДСНС навчили, як не допустити виникнення пожеж у житлі, а також розповіли малечі, що необхідно робити якщо вогонь все ж охопив помешкання.

Рятувальники акцентували увагу школярів на тому, що причиною пожеж іноді стають дитячі пустощі із запальничками чи сірниками. Тому варто пам’ятати, що небезпечні розваги можуть мати дуже погані наслідки.

Наприкінці бесіди, вихованцям та їх вчителям фахівці ДСНС роздали різноманітні попереджувальні та інформаційні листівки.

 11.jpg12.jpg


   
Останні новини
23 Жовтня18:41 м. Жовті Води: фахівці Служби порятунку «101» закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
23 Жовтня17:53 Магдалинівський район: надзвичайники спільно з представниками соціальних служб провели бесіди з малозахищеними верствами населення
23 Жовтня17:38 м. Покров: рятувальники спільно з працівниками територіального центру відвідали людей які потребують соціальної підтримки
23 Жовтня15:26 Дніпро: делегація з Естонії поділилась досвідом розвитку волонтерства в пожежній охороні (ВІДЕО.ФОТО)
23 Жовтня13:58 м. Кам'янське: проведено профілактичні бесіди із співробітниками підприємства
23 Жовтня11:27 Дніпровський район: проведено профілактичну роботу з населенням в житловому секторі
23 Жовтня10:07 Солонянський район: співробітники Служби порятунку провели заходи з профілактики пожеж в побуті
22 Жовтня17:09 м. Синельникове: рятувальники провели бесіди з населенням щодо правил безпечної життєдіяльності
22 Жовтня16:37 “За даними спостережень на мережі моніторингу гідрометслужби в останні дні високих рівнів забруднення оксидом вуглецю не зафіксовано”, - Микола Кульбіда
22 Жовтня16:17 м. Дніпро: надзвичайники перевіряли у мешканців знання телефонів екстрених служб
22 Жовтня15:42 Томаківський район: співробітники Служби порятунку провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Жовтня14:55 м. Новомосковськ: рятувальники навчають малечу основам безпеки життєдіяльності
22 Жовтня14:40 м. Марганець: фахівці ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Жовтня11:20 м. Вільногірськ: вогнеборці провели спеціальне об’єктове навчання на складах паливно-мастильних матеріалів
21 Жовтня16:56 м. Дніпро: надзвичайники провели профілактичні бесіди з населенням
Останні новини