Головна Останні новини19 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

м. Кривий Ріг: на виробничому підприємстві відбулось спеціальне об’єктове тренування

Опубліковано: 19.09.2019, 17:51

19 вересня в місті Кривий Ріг на території цеху вловлювання коксохімічного виробництва приватного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» проведено спеціальне об’єктове тренування спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту, в яких був задіяний особовий склад 20 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

За задумом тренування відбулась розгерметизація та руйнування надземного газопроводу коксового газу в районі машинної зали цеху вловлювання коксохімічного виробництва. В результаті чого відбувся вибух газу на відкритій площадці, що призвело до травмування людей та руйнування будівельних конструкцій цеху.

По прибуттю до місця умовної надзвичайної ситуації, особовим складом 20 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено розвідку місця події, гасіння пожежі та охолодження будівельних конструкцій.

В той самий час підрозділи Державного воєнізованого гірничорятувального загону та газорятувальної служби підприємства провели обстеження загазованої зони, та знайшли постраждалу особу, яку було евакуйовано з небезпечної ділянки та передано медичній службі підприємства для надання першої невідкладної допомоги.

В свою чергу обслуговуючий персонал підприємства провів аварійне відключення подачі коксового газу. Силами цивільного захисту підприємства проведено хімічну розвідку, підготовлено захисну споруду до прийняття укриваємих, організовано розбір завалів та спасіння постраждалого з-під них.

У найкоротші терміни виконано ремонтні роботи по усуненню розгерметизації газопроводу.

Завдяки  проведенню таких тренувань всі оперативні служби та формування цивільного захисту приватного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримали необхідні навички в діях у випадку виникнення надзвичайних ситуацій подібного характеру.

25.jpg24.jpg

22.jpg23.jpg


   
Останні новини
30 Травня08:20 УВАГА! Попередженння про посилення вітру!
29 Травня15:56 м.Камꞌянське: психологом Камꞌянської оперативної зони, проводиться психодіагностика психічних станів
29 Травня15:06 м. Кривий Ріг: співробітники Служби порятунку проводять профілактичну роботу серед містян
29 Травня15:01 м. Дніпро: фахівці служби порятунку «101» провели профілактичну роботу в природних екосистемах.
29 Травня14:58 м. Жовті Води: рятувальники провели бесіди з населенням щодо алгоритму дій при виявленні небезпечних предметів
28 Травня19:12 м. Дніпро: співробітники ДСНС розповіли про підготовку до пляжного сезону
28 Травня15:09 Широківський район: рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу у закладах торгівлі
28 Травня14:34 м. Покров: мешканців закликають бути обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів
28 Травня13:59 Петриківський район: відбулись навчання із працівниками будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К»
28 Травня13:12 Покровський район: рятувальники та поліція продовжують проводити перевірки об’єктів, щодо дотримання карантинних обмежень
28 Травня11:35 Верхньодніпровський район: проведено профілактичну роботу із трудовим колективом
28 Травня11:12 Нікопольський район: мешканців приватного житлового сектору навчали правилам пожежної безпеки
28 Травня06:35 УВАГА! Попередженння про посилення вітру та грозу!
27 Травня16:21 м. Вільногірськ: рятувальники розмістили профілактичні плакати щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції
27 Травня14:26 м. Марганець: вогнеборці провели пожежно-тактичні навчання у лікарні міста
Останні новини