Головна Останні новини19 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

м. Кривий Ріг: на виробничому підприємстві відбулось спеціальне об’єктове тренування

Опубліковано: 19.09.2019, 17:51

19 вересня в місті Кривий Ріг на території цеху вловлювання коксохімічного виробництва приватного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» проведено спеціальне об’єктове тренування спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту, в яких був задіяний особовий склад 20 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

За задумом тренування відбулась розгерметизація та руйнування надземного газопроводу коксового газу в районі машинної зали цеху вловлювання коксохімічного виробництва. В результаті чого відбувся вибух газу на відкритій площадці, що призвело до травмування людей та руйнування будівельних конструкцій цеху.

По прибуттю до місця умовної надзвичайної ситуації, особовим складом 20 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено розвідку місця події, гасіння пожежі та охолодження будівельних конструкцій.

В той самий час підрозділи Державного воєнізованого гірничорятувального загону та газорятувальної служби підприємства провели обстеження загазованої зони, та знайшли постраждалу особу, яку було евакуйовано з небезпечної ділянки та передано медичній службі підприємства для надання першої невідкладної допомоги.

В свою чергу обслуговуючий персонал підприємства провів аварійне відключення подачі коксового газу. Силами цивільного захисту підприємства проведено хімічну розвідку, підготовлено захисну споруду до прийняття укриваємих, організовано розбір завалів та спасіння постраждалого з-під них.

У найкоротші терміни виконано ремонтні роботи по усуненню розгерметизації газопроводу.

Завдяки  проведенню таких тренувань всі оперативні служби та формування цивільного захисту приватного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримали необхідні навички в діях у випадку виникнення надзвичайних ситуацій подібного характеру.

25.jpg24.jpg

22.jpg23.jpg


   
Останні новини
23 Жовтня18:41 м. Жовті Води: фахівці Служби порятунку «101» закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
23 Жовтня17:53 Магдалинівський район: надзвичайники спільно з представниками соціальних служб провели бесіди з малозахищеними верствами населення
23 Жовтня17:38 м. Покров: рятувальники спільно з працівниками територіального центру відвідали людей які потребують соціальної підтримки
23 Жовтня15:26 Дніпро: делегація з Естонії поділилась досвідом розвитку волонтерства в пожежній охороні (ВІДЕО.ФОТО)
23 Жовтня13:58 м. Кам'янське: проведено профілактичні бесіди із співробітниками підприємства
23 Жовтня11:27 Дніпровський район: проведено профілактичну роботу з населенням в житловому секторі
23 Жовтня10:07 Солонянський район: співробітники Служби порятунку провели заходи з профілактики пожеж в побуті
22 Жовтня17:09 м. Синельникове: рятувальники провели бесіди з населенням щодо правил безпечної життєдіяльності
22 Жовтня16:37 “За даними спостережень на мережі моніторингу гідрометслужби в останні дні високих рівнів забруднення оксидом вуглецю не зафіксовано”, - Микола Кульбіда
22 Жовтня16:17 м. Дніпро: надзвичайники перевіряли у мешканців знання телефонів екстрених служб
22 Жовтня15:42 Томаківський район: співробітники Служби порятунку провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Жовтня14:55 м. Новомосковськ: рятувальники навчають малечу основам безпеки життєдіяльності
22 Жовтня14:40 м. Марганець: фахівці ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Жовтня11:20 м. Вільногірськ: вогнеборці провели спеціальне об’єктове навчання на складах паливно-мастильних матеріалів
21 Жовтня16:56 м. Дніпро: надзвичайники провели профілактичні бесіди з населенням
Останні новини