Головна Останні новини10 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

Дніпровський район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

Опубліковано: 10.09.2019, 17:15

10 вересня співробітники Служби порятунку «101» Дніпровського районного сектору та 60 державної пожежної-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в області провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» для дітей та дорослих. Подія відбулась на майданчику Підгородненського навчально-виховного комплексу №1 міста Підгородне.

Головна мета акції – це ознайомлення підростаючого покоління та профілактична робота дорослому поколінню основних правил безпечної життєдіяльності та популяризації професії рятувальника.

Під час проведення заходу рятувальники нагадали дітям основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема, пожежної безпеки у побуті й на вулиці, розповіли про основні причини виникнення пожеж та їх наслідки. Також, дітлахів навчали діям в разі виникнення пожежі у будинку, на відкритій території, розповіли про небезпеку спалювання сухої рослинності та сміття, ознайомили з правилами поведінки під час виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів. Не оминули й теми відпочинку у лісових масивах, про небезпеку тонкого льоду на водоймах та ожеледицю у зимовий час.

Вогнеборці роз’яснили про діяльність пожежно-рятувальної служби та демонстрували пожежно-технічне оснащення і спеціальне аварійно-рятувальне спорядження, яке використовується у повсякденній роботі. Допитливі дітки приміряли захисний одяг, маску та шолом. Цікаво було дітям спостерігати, як користуватися вогнегасниками, та навіть випустити вогнегасну суміш. Також, не оминули тему першої медичної допомоги та правила поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Рятувальники нагадали, як себе поводити, що ні в якому разі не чіпати підозрілих предметів та негайно при небезпечній знахідці телефонувати до Служби порятунку «101».

Дітвора власноруч виготовила прапорці з номером «101» для того щоб запам’ятати цей номер та намалювали малюнки на протипожежну тематику. Дорослі дуже вдячні і впевнені, що зустрічі з рятувальниками є дуже корисними для підростаючого покоління. Адже після спілкування з працівниками ДСНС діти у повсякденні та під час відпочинку, поводять себе набагато обачніше, і обережніше.

На згадку про себе, рятувальники вручили учасникам акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» грамоти та подарунки.

11.jpg12.jpg

13.jpg14.jpg

15.jpg

 


   
Останні новини
21 Лютого16:48 Новомосковський район: рятувальники підвели підсумки перевірок закладів освіти
21 Лютого16:14 м. Дніпро: рятувальники разом з соціальними службами провели профілактичні бесіди з жителями міста
21 Лютого15:57 м. Кам’янське: профілактичні бесіди з працівниками підприємства
21 Лютого15:32 Васильківські вогнеборці провели тактико-спеціальні навчання на території навчально-виховного комплексу
21 Лютого15:06 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
21 Лютого14:57 м. Нікополь: відбувся зональний етап конкурсу художньої самодіяльності серед підрозділів Нікопольської оперативної зони
21 Лютого13:23 Межівський район: пожежна безпека у побуті
21 Лютого12:25 П’ятихатський район: профілактичні заходи у дитячому закладі «Сонечко»
21 Лютого12:17 м. Синельникове: рятувальники провели профілактичний захід в школі
21 Лютого11:38 Широківський район: вогнеборці провели профілактичну роботу з літніми людьми
21 Лютого11:01 Петриківський район: фахівці ДСНС навчали підростаюче покоління правилам поведінки із вибухонебезпечними предметами
21 Лютого09:14 Томаківський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з малечою
20 Лютого17:52 м. Дніпро: надзвичайники розповіли громадянам, як запобігти пожежам у побуті
20 Лютого17:20 м. Покров: відбулись навчання на хімічно небезпечному об’єкті
20 Лютого16:54 м. Марганець: рятувальники завітали до школярів
Останні новини