Головна Останні новини10 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

Дніпровський район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

Опубліковано: 10.09.2019, 17:15

10 вересня співробітники Служби порятунку «101» Дніпровського районного сектору та 60 державної пожежної-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в області провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» для дітей та дорослих. Подія відбулась на майданчику Підгородненського навчально-виховного комплексу №1 міста Підгородне.

Головна мета акції – це ознайомлення підростаючого покоління та профілактична робота дорослому поколінню основних правил безпечної життєдіяльності та популяризації професії рятувальника.

Під час проведення заходу рятувальники нагадали дітям основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема, пожежної безпеки у побуті й на вулиці, розповіли про основні причини виникнення пожеж та їх наслідки. Також, дітлахів навчали діям в разі виникнення пожежі у будинку, на відкритій території, розповіли про небезпеку спалювання сухої рослинності та сміття, ознайомили з правилами поведінки під час виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів. Не оминули й теми відпочинку у лісових масивах, про небезпеку тонкого льоду на водоймах та ожеледицю у зимовий час.

Вогнеборці роз’яснили про діяльність пожежно-рятувальної служби та демонстрували пожежно-технічне оснащення і спеціальне аварійно-рятувальне спорядження, яке використовується у повсякденній роботі. Допитливі дітки приміряли захисний одяг, маску та шолом. Цікаво було дітям спостерігати, як користуватися вогнегасниками, та навіть випустити вогнегасну суміш. Також, не оминули тему першої медичної допомоги та правила поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Рятувальники нагадали, як себе поводити, що ні в якому разі не чіпати підозрілих предметів та негайно при небезпечній знахідці телефонувати до Служби порятунку «101».

Дітвора власноруч виготовила прапорці з номером «101» для того щоб запам’ятати цей номер та намалювали малюнки на протипожежну тематику. Дорослі дуже вдячні і впевнені, що зустрічі з рятувальниками є дуже корисними для підростаючого покоління. Адже після спілкування з працівниками ДСНС діти у повсякденні та під час відпочинку, поводять себе набагато обачніше, і обережніше.

На згадку про себе, рятувальники вручили учасникам акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» грамоти та подарунки.

11.jpg12.jpg

13.jpg14.jpg

15.jpg

 


   
Останні новини
20 Вересня20:26 м. Дніпро: рятувальники провели профілактичні рейди
20 Вересня20:15 Апостолівський район: проведено районну громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
20 Вересня19:52 м.Новомосковськ: рятувальники нагадали мешканцям міста правила безпеки життєдіяльності
20 Вересня19:25 Апостолівський район: співробітники Служби порятунку застерегли громадян від небезпечних знахідок
20 Вересня16:40 м. Кривий Ріг: рятувальники завітали в гості до дошкільнят
20 Вересня16:17 м. Покров: фахівці ДСНС провели цікаву екскурсію для молодого покоління
20 Вересня16:04 Солонянський район: рятувальники провели профілактичну роботу з вчителями та з батьками школярів
20 Вересня11:54 Рятувальники Дніпропетровщини урочисто вручили вогнеборцям добровільної пожежної команди Миколаївської об’єднаної територіальної громади посвідчення про проходження навчання (ФОТО, ВІДЕО)
20 Вересня06:20 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля.
19 Вересня17:51 м. Кривий Ріг: на виробничому підприємстві відбулось спеціальне об’єктове тренування
19 Вересня17:22 Царичанський район: в громаді проведено робочу нараду щодо створення підрозділів місцевої пожежної охорони
19 Вересня17:05 м. Тернівка: надзвичайники проводять просвітницьку роботу з населенням
19 Вересня16:19 м. Жовті Води: вогнеборці спілкуються з населенням міста з метою вжиття профілактичних заходів
19 Вересня15:42 Юр’ївський район: рятувальники організували захід щодо популяризації служби
19 Вересня14:37 Про мінну безпеку від Червоного Хреста України (ФОТО. ВІДЕО)
Останні новини