Головна Останні новини19 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

м. Дніпро: рятувальниками підведено підсумки тижня (ВІДЕО)

Опубліковано: 19.08.2019, 14:03

19-го серпня в інформаційному агентстві «Інформатор» відбулась прес-конференція на тему «Підсумки тижня від рятувальників та поліції» за участю речниці Головного управління Дар’ї Гречищевої.

«Всього протягом звітного періоду підрозділами Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснено 399 виїзди, з них: на пожежі – 173, у тому числі: житловий сектор – 46, нежитловий сектор – 17, на об’єктах господарювання – 3, транспорт – 7, екосистеми – 100, надання допомоги – 103 (врятовано 29 осіб, з них 4 дитини), а також виявлення та знищення застарілих (сучасних) боєприпасів – 2» - повідомила присутнім Дар’я Гречищева.

Залишається актуальною проблема виникнення ситуацій таких, як з загибеллю людей, а особливо дітей, на водних об’єктах та пожежі в природніх екосистемах. Вкотре, надзвичайники Дніпропетровщини звертаються до громадян та гостей Дніпропетровщини дотримуватися правил безпеки життєдіяльності, адже кожна хвилина вимірюється ціною життя.

«Шановні громадяни! Ваша відповідальність до виконання правил безпеки життєдіяльності вбереже Вам життя. Ви маєте пам’ятати, що нехтування правилами безпеки та рекомендаціями рятувальників, під час відпочинку на водних об’єктах, або на природі, призводить до жахливих трагедій», - під час прес-конференція роз'яснила Дар’я Гречищева.

17-го серпня у місті Одеса по вулиці Водопровіднав готелі «Токіо Стар» виникла пожежа. Під час ліквідації пожежі евакуйовано 136 осіб, врятовано – 7, постраждало 10 осіб, які були направлені до медичних закладів міста та виявлено 9 загиблих. У зв’язку з цим Прем’єр-міністр України доручив органам місцевого самоврядування сприяти проведенню перевірок та разом з органами ДСНС провести роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки.

12-го серпня о 09:51 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від Петропавлівського відділення Національної поліції про знайдення під час пошуку громадськими активістами на ставку біля шахти “Ювілейна” тіла громадянина. По прибуттю особовим складом проведено зовнішній огляд берегової лінії ставку та за допомогою саморобного багра та гумового човна тіло громадянина 1998 року народження доставлено на берег та передано представникам СМЕ.

Цього ж дня о 16:21 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від чергового Марганецького відділення Національної поліції про те, що на затопленому Максимівському кар’єрі на відстані близько трьох метрів від берега виявлено тіло чоловіка без ознак життя. По прибуттю до місця виклику рятувальниками  проведена розвідка, оцінка обстановки, організована координація дій. За допомогою шанцевого інструменту тіло громадянина 1975 року народження без ознак життя було підтягнуто до берега та передано працівникам СМЕ.

«Шановні громадяни! Пам’ятайте: порушення правил безпеки на воді призводить до трагічних наслідків. За жодних умов не можна купатися в незнайомих та не обладнаних для цього належним чином місцях. Небезпечно заходити у воду в нетверезому стані, пірнати з мостів, на мілководді та після тривалого перебування на сонці. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді, контролюйте ігри дітей. Розраховуйте свої сили та не запливайте далеко, уникайте води зі швидкою течією», - наголосила речниця.

photo5393590153764776940.jpgphoto5393590153764776941.jpg

 


   
Останні новини
23 Жовтня18:41 м. Жовті Води: фахівці Служби порятунку «101» закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
23 Жовтня17:53 Магдалинівський район: надзвичайники спільно з представниками соціальних служб провели бесіди з малозахищеними верствами населення
23 Жовтня17:38 м. Покров: рятувальники спільно з працівниками територіального центру відвідали людей які потребують соціальної підтримки
23 Жовтня15:26 Дніпро: делегація з Естонії поділилась досвідом розвитку волонтерства в пожежній охороні (ВІДЕО.ФОТО)
23 Жовтня13:58 м. Кам'янське: проведено профілактичні бесіди із співробітниками підприємства
23 Жовтня11:27 Дніпровський район: проведено профілактичну роботу з населенням в житловому секторі
23 Жовтня10:07 Солонянський район: співробітники Служби порятунку провели заходи з профілактики пожеж в побуті
22 Жовтня17:09 м. Синельникове: рятувальники провели бесіди з населенням щодо правил безпечної життєдіяльності
22 Жовтня16:37 “За даними спостережень на мережі моніторингу гідрометслужби в останні дні високих рівнів забруднення оксидом вуглецю не зафіксовано”, - Микола Кульбіда
22 Жовтня16:17 м. Дніпро: надзвичайники перевіряли у мешканців знання телефонів екстрених служб
22 Жовтня15:42 Томаківський район: співробітники Служби порятунку провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Жовтня14:55 м. Новомосковськ: рятувальники навчають малечу основам безпеки життєдіяльності
22 Жовтня14:40 м. Марганець: фахівці ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Жовтня11:20 м. Вільногірськ: вогнеборці провели спеціальне об’єктове навчання на складах паливно-мастильних матеріалів
21 Жовтня16:56 м. Дніпро: надзвичайники провели профілактичні бесіди з населенням
Останні новини