Головна Останні новини19 Червня, 2019р.
 Версія для друку

Покровський район: вогнеборці провели екскурсію для маленьких гостей

Опубліковано: 19.06.2019, 17:54

Є професії, про які ми знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. Саме до такої категорії й належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежного-рятувальника.

Як же насправді проходить бойове чергування пожежної бригади? Як швидко автомобіль дістається до потрібного місця? До якого поверху може дістати пожежна драбина? Аби дізнатися відповіді на ці та безліч інших запитань, учні приватного навчально-виховного комплексу «Новоселівська загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» рушили на екскурсію до пожежної частини №21 селища Покровського.

Вогнеборці  радо зустріли школярів.

На початку зустрічі інспектор провів для дітей екскурсію приміщеннями частини та ознайомив з можливостями та призначенням пожежних автомобілів, які, при надходженні виклику, повинні дуже швидко виїхати на місце пожежі.

«Завжди у стані повної готовності повинен бути також і спецодяг вогнеборців, адже тривожний сигнал може пролунати будь-якої хвилини» - розповів малечі інспектор частини.

Під час спілкування з вогнеборцями діти пригадали основні причини виникнення пожеж та повторили правила пожежної безпеки в екосистемах, в побуті, згадали правила безпечної поведінки на воді.

Під час екскурсії маленькі гості переконалися, що професія пожежного-рятувальника є дуже відповідальною, цікавою й героїчною, а той, хто рятує життя інших людей, заслуговує найвищої поваги.

30.jpg31.jpg

29.jpg32.jpg


   
Останні новини
23 Жовтня18:41 м. Жовті Води: фахівці Служби порятунку «101» закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
23 Жовтня17:53 Магдалинівський район: надзвичайники спільно з представниками соціальних служб провели бесіди з малозахищеними верствами населення
23 Жовтня17:38 м. Покров: рятувальники спільно з працівниками територіального центру відвідали людей які потребують соціальної підтримки
23 Жовтня15:26 Дніпро: делегація з Естонії поділилась досвідом розвитку волонтерства в пожежній охороні (ВІДЕО.ФОТО)
23 Жовтня13:58 м. Кам'янське: проведено профілактичні бесіди із співробітниками підприємства
23 Жовтня11:27 Дніпровський район: проведено профілактичну роботу з населенням в житловому секторі
23 Жовтня10:07 Солонянський район: співробітники Служби порятунку провели заходи з профілактики пожеж в побуті
22 Жовтня17:09 м. Синельникове: рятувальники провели бесіди з населенням щодо правил безпечної життєдіяльності
22 Жовтня16:37 “За даними спостережень на мережі моніторингу гідрометслужби в останні дні високих рівнів забруднення оксидом вуглецю не зафіксовано”, - Микола Кульбіда
22 Жовтня16:17 м. Дніпро: надзвичайники перевіряли у мешканців знання телефонів екстрених служб
22 Жовтня15:42 Томаківський район: співробітники Служби порятунку провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Жовтня14:55 м. Новомосковськ: рятувальники навчають малечу основам безпеки життєдіяльності
22 Жовтня14:40 м. Марганець: фахівці ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Жовтня11:20 м. Вільногірськ: вогнеборці провели спеціальне об’єктове навчання на складах паливно-мастильних матеріалів
21 Жовтня16:56 м. Дніпро: надзвичайники провели профілактичні бесіди з населенням
Останні новини