Головна Останні новини18 Червня, 2019р.
 Версія для друку

На Дніпропетровщині стартувала Комплексна перевірка з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб області (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 18.06.2019, 14:44

18 червня на Дніпропетровщині стартувала Комплексна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб у Дніпропетровській області.

У приміщенні обласної державної адміністрації відбулась нарада щодо організаційних моментів Комплексної перевірки.

У нараді взяли участь голова комісії – директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Олександр Щербаченко, заступник директора  департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Павло Афанасьєв, начальник ГУ ДСНС у Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Андрій Кульбач, виконуючий обов’язки очільника Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман, керівники обласних спеціалізованих служб цивільного захисту, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій (міськвиконкомів), начальники управлінь (відділів, секторів) з питань ЦЗ та посадові особи, відповідальні за організацію та здійснення заходів ЦЗ.

Голова комісії Олександр Щербаченко окреслив для присутніх загальний стан і завдання цивільного захисту в Україні та розповів про мету Комплексної перевірки. Зокрема, він зазначив: «Усі громадяни повинні відчувати себе у безпеці. Наша мета – об’єктивно оцінити реальний стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту. Також ми повинні надати необхідну методичну допомогу керівникам районів, міст, спеціалізованих служб задля підвищення ефективності роботи».

Комісія, робота якої розпочалася з перевірки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, працюватиме на території області з 18 по 27 червня. Згодом будуть підведені підсумки та надана відповідна оцінка роботи сил цивільного захисту Дніпропетровщини.

 

  

 

oda1.JPG oda2.JPG

oda4.JPG oda5.JPG


   
Останні новини
15 Липня18:00 Томаківський район : профілактичний рейд серед населення
15 Липня17:55 Криворізький район: рятувальники провели профілактичні бесіди з вихованцями дошкільного закладу
15 Липня16:59 м. Дніпро: проведено спільну координаційну нараду
15 Липня16:33 м. Кривий Ріг: рятувальники відпрацювали правильність алгоритму дій у разі ДТП
15 Липня16:25 Петриківський район: рятувальники провели навчальну бесіду із дошкільнятами
15 Липня16:23 м. Покров: фахівці рятувальної справи провели рейд екосистемами
15 Липня16:18 м. Кривий Ріг: рятувальники поспілкувалися з літніми жителями одного з районів міста
15 Липня16:15 Апостолівський район: співробітники ДСНС та Національної поліції продовжують проводити профілактичні рейди
15 Липня16:12 Покровський район: надзвичайники провели виступ у трудовому колективі
15 Липня16:08 м. Марганець: профілактика у житловому секторі
15 Липня12:23 м. Дніпро: в медіа-центрі «Інформатор» проведено прес-конференцію про надзвичайні події за минулий тиждень (ФОТО. ВІДЕО)
15 Липня12:04 Дніпро: за підтримки GIZ рятувальники лагодять пожежну частину
15 Липня06:06 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля.
14 Липня08:26 Широківський раойн: фахівці ДСНС провели рейд щодо запобігання пожеж у побуті
13 Липня12:27 Нікопольський район: людей з інвалідністю навчали діям у екстрених випадках
Останні новини