Головна Останні новини15 Червня, 2019р.
 Версія для друку

Напередодні Дня Святої Трійці рятувальники Дніпропетровщини проводять профілактичні бесіди з духовенством та вірянами

Опубліковано: 15.06.2019, 15:47

Наближається одне з найважливіших свят у православ’ї - День Святої Трійці. В цей день у храмах виконується одна з найбільш урочистих і красивих служб у році. І звісно це свято пов’язане із скупченням великої кількості людей та масовим використанням відритого вогню, зокрема свічок.

Рятувальники Дніпропетровщини протягом тижня проводять профілактичні бесіди зі священнослужителями та прихожанами численних культових установ області.

Зокрема сьогодні, 15 червня, такі заходи відбулись у населених пунктах Криворізького, Верхньодніпровського та Межівського районів, а також у храмах міста Павлоград та Нікополь.

Фахівці Служби порятунку «101» перевірили стан пожежної безпеки культових установ а також провели профілактичні інструктажі з питань дотримання безпеки під час богослужінь з настоятелями храмів та вірянами.

Вогнеборці звернули особливу увагу на наявність у будівлях культових установ первинних засобів пожежогасіння, на стан протипожежного водопостачання та шляхів евакуації.

Під час зустрічі із духовенством співробітники ДСНС навели приклади найбільш розповсюджених порушень правил пожежної безпеки, розповіли як діяти у випадку виникнення пожежі та продемонстрували як правильно користуватись вогнегасниками.

Рятувальники радили настоятелям храмів якомога швидше усунути виявлені недоліки та вказали на що необхідно звернути увагу, аби прихожанам не загрожувала небезпека, особливо при проведенні масових богослужінь.

Наприкінці бесід фахівці Служби порятунку «101» вручили священнослужителям пам’ятки на протипожежну тематику та наголосили, що вкрай важливо відповідально ставитись до вимог пожежної безпеки, адже халатність однієї людини може водночас поставити під загрозу життя великої кількості громадян.

Також, напередодні святкових вихідних, вогнеборці провели профілактичні бесіди з громадянами, яких зустрічали поблизу храмів.

Під час розмови фахівці ДСНС розповіли мешканцям яких правил безпеки необхідно дотримуватись під час богослужінь, а саме:

- під час проведення служби в церкві необхідно зберігати безпечну відстань один від одного, жінкам треба ретельно зав'язувати волосся хусткою;

- необхідно підставляти під свічку шматок паперу або носовичок, щоб уберегтися від гарячого воску. Тримаючи свічку в руках, стежити щоб полум’я не потрапило на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути;

- не можна допускати маленьких дітей до відкритого вогню, щоб вони раптово не обпеклися і не спровокували займання;

- повернувшись з церкви додому, свічку необхідно поставити у вогнетривкий свічник подалі від легкозаймистих предметів.

Окрім цього співробітники Служби порятунку «101» закликали мешканців населених пунктів Дніпропетровської області бути вкрай обережними під час відпочинку у лісових масивах та поблизу водойм.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час богослужінь в культових спорудах! Будьте обережні під час святкування на природі! У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!

13.jpg14.jpg

15.jpg2.JPG

16.jpg17.jpg

18.jpg19.jpg


   
Останні новини
18 Жовтня17:55 м. Кривий Ріг: 50 років на варті спокою Тернівського району
18 Жовтня16:35 м. Синельникове: співробітники Служби порятунку нагадали мешканцям житлового сектору правила пожежної безпеки в побуті
18 Жовтня16:31 м. Кам`янське: дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті закликали рятувальники під час профілактичної роботи
18 Жовтня14:55 м. Нікополь: вогнеборці провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
18 Жовтня14:47 Васильківський район: фахівці ДСНС провели заняття с дітьми
18 Жовтня14:14 м. Покров: співробітники Служби порятунку зустрілися з трудовим колективом пенсійного фонду
18 Жовтня13:58 Томаківський район: рятувальники провели профілактично-роз`яснювальну роботу серед населення в житловому секторі
18 Жовтня13:24 Гендерні проблеми сектору безпеки
18 Жовтня12:06 м. Першотравенськ: вогнеборці провели профілактичну роботу щодо виникнення пожеж у побуті з людьми похилого віку
18 Жовтня12:00 Дніпровський район: надзвичайники провели профілактичну роботу щодо пожежної безпеки в приватному житловому секторі
18 Жовтня11:20 м. Кам’янське: співробітники Служби порятунку нагадали про пожежну безпеку в побуті
18 Жовтня11:07 м. Кривий Ріг: рятувальники нагадують про необхідність належного дотримання правил безпеки під час обігріву
18 Жовтня11:01 м. Вільногірськ: фахівці ДСНС провели профілактичний рейд щодо запобігання виникненню пожеж в побуті
18 Жовтня10:29 Покровський район: вогнеборці нагадали мешканцям основні правила пожежної безпеки у побуті
18 Жовтня09:50 Начальнику Головного управління надійшла подяка
Останні новини