Головна Останні новини15 Червня, 2019р.
 Версія для друку

Напередодні Дня Святої Трійці рятувальники Дніпропетровщини проводять профілактичні бесіди з духовенством та вірянами

Опубліковано: 15.06.2019, 15:47

Наближається одне з найважливіших свят у православ’ї - День Святої Трійці. В цей день у храмах виконується одна з найбільш урочистих і красивих служб у році. І звісно це свято пов’язане із скупченням великої кількості людей та масовим використанням відритого вогню, зокрема свічок.

Рятувальники Дніпропетровщини протягом тижня проводять профілактичні бесіди зі священнослужителями та прихожанами численних культових установ області.

Зокрема сьогодні, 15 червня, такі заходи відбулись у населених пунктах Криворізького, Верхньодніпровського та Межівського районів, а також у храмах міста Павлоград та Нікополь.

Фахівці Служби порятунку «101» перевірили стан пожежної безпеки культових установ а також провели профілактичні інструктажі з питань дотримання безпеки під час богослужінь з настоятелями храмів та вірянами.

Вогнеборці звернули особливу увагу на наявність у будівлях культових установ первинних засобів пожежогасіння, на стан протипожежного водопостачання та шляхів евакуації.

Під час зустрічі із духовенством співробітники ДСНС навели приклади найбільш розповсюджених порушень правил пожежної безпеки, розповіли як діяти у випадку виникнення пожежі та продемонстрували як правильно користуватись вогнегасниками.

Рятувальники радили настоятелям храмів якомога швидше усунути виявлені недоліки та вказали на що необхідно звернути увагу, аби прихожанам не загрожувала небезпека, особливо при проведенні масових богослужінь.

Наприкінці бесід фахівці Служби порятунку «101» вручили священнослужителям пам’ятки на протипожежну тематику та наголосили, що вкрай важливо відповідально ставитись до вимог пожежної безпеки, адже халатність однієї людини може водночас поставити під загрозу життя великої кількості громадян.

Також, напередодні святкових вихідних, вогнеборці провели профілактичні бесіди з громадянами, яких зустрічали поблизу храмів.

Під час розмови фахівці ДСНС розповіли мешканцям яких правил безпеки необхідно дотримуватись під час богослужінь, а саме:

- під час проведення служби в церкві необхідно зберігати безпечну відстань один від одного, жінкам треба ретельно зав'язувати волосся хусткою;

- необхідно підставляти під свічку шматок паперу або носовичок, щоб уберегтися від гарячого воску. Тримаючи свічку в руках, стежити щоб полум’я не потрапило на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути;

- не можна допускати маленьких дітей до відкритого вогню, щоб вони раптово не обпеклися і не спровокували займання;

- повернувшись з церкви додому, свічку необхідно поставити у вогнетривкий свічник подалі від легкозаймистих предметів.

Окрім цього співробітники Служби порятунку «101» закликали мешканців населених пунктів Дніпропетровської області бути вкрай обережними під час відпочинку у лісових масивах та поблизу водойм.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час богослужінь в культових спорудах! Будьте обережні під час святкування на природі! У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!

13.jpg14.jpg

15.jpg2.JPG

16.jpg17.jpg

18.jpg19.jpg


   
Останні новини
19 Липня17:53 Апостолівський район: рятувальниками проведені спільні об’єктові тренування
19 Липня14:50 м. Дніпро: надзвичайники пройшли школу підвищення оперативної майстерності
19 Липня14:45 м. Покров: тактико-спеціальні навчання на об’єкті підвищеної небезпеки
19 Липня12:20 м. Дніпро: в дитячому садку рятувальники роз’яснили правила безпеки малечі та вихователям
19 Липня10:31 Софіївський район: рятувальники провели черговий рейд щодо запобігання пожежам в побуті
19 Липня05:50 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля.
18 Липня18:00 м. Дніпро: фахівці ДСНС проводять заняття з населенням
18 Липня17:49 м. Кривий Ріг: співробітники Служби порятунку закликали молодь дотримуватися правил безпеки
18 Липня17:46 м. Кам`янське: проведено інструктивну нараду з питань забезпечення безпеки під час виборчого процесу
18 Липня17:11 м. Нікополь: рятувальники завітали до дітлахів
18 Липня15:37 м. Синельникове: співробітниками Служби порятунку проводиться профілактична робота, щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
18 Липня15:10 м. Кривий Ріг: психолог провела групову роботу з молодими фахівцями – випускниками ВНЗ ДСНС 2019 року
18 Липня14:59 м. Кам’янське: відбулись заняття школи підвищення оперативної майстерності
18 Липня14:51 Дніпровський район: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу щодо пожежної безпеки в приватному секторі
18 Липня14:21 м. Новомосковськ: рятувальники закликали дотримуватись правил пожежної безпеки
Останні новини