Головна Останні новини25 Травня, 2019р.
 Версія для друку

м. Новомосковськ: вогнеборці закликають громадян відпочивати на природі безпечно

Опубліковано: 25.05.2019, 16:26

Щороку пожежі у природних екосистемах завдають великої шкоди державі. Страждає природа, створюється ризик дорожніх аварій, псування ліній електропередач та інші небезпечні події.

Спекотна погода та недбалість деяких відпочиваючих сприяє виникненню пожеж у природних екосистемах. Тому, 25 травня з метою попередження пожеж та підвищення культури поведінки населення щодо дотримання правил пожежної безпеки на природі, інспектори Новомосковського міськрайонного відділу спільно з рятувальники 31 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели рейдову перевірку місць відпочинку людей на місцевому острові у місті Новомосковськ.

В ході профілактичного заходу рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочиваючими, основну увагу направили на заборону розведення багаття в екосистемах.

Співробітники ДСНС закликали громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у природних екосистемах, на відкритих територіях. Нагадали, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу і становлять небезпеку для життя людей.

З метою якісного засвоєння застережень усім співрозмовникам рятувальники вручили профілактичні листівки «Бережіть екосистеми від пожеж!»

Шановні громадяни! Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття та не створюйте смітники у лісі, на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. За сухої погоди достатньо найменшої іскри, щоб спалахнуло велике полум'я. Слід дуже пильно наглядати за дітьми, адже, користуючись свободою, вони можуть підпалити чагарник чи сушняк. Їхні пустощі з вогнем – дуже небезпечні.

Якщо ви помітили займання у лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».

Протипожежні заходи в екосистемах нескладні, потребують лише обережного дбайливого ставлення, розуміння серйозності можливих наслідків. Треба пам’ятати, що основною причиною нещасних випадків на відпочинку є недбалість самих відпочиваючих.

101_8395.jpg 101_8403.jpg


   
Останні новини
17 Серпня15:16 м. Покров: рятувальники спільно з працівниками Національної поліції провели патрулювання в екосистемах
17 Серпня08:43 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля.
16 Серпня17:01 Дніпропетровська область: відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту (ВІДЕО, ФОТО)
16 Серпня16:10 м. Кам`янське: рятувальники відвідали центр безпритульних тварин
16 Серпня16:06 м. Покров: рятувальники навчають дітлахів безпечному поводженню
16 Серпня15:16 м. Павлоград: вогнеборці провели відпрацювання житлового сектору по пожежній безпеці в побуті та природних екосистемах
16 Серпня15:11 смт. Софіївка: порушення пожежної безпеки призводить до трагедії в родинах
16 Серпня11:28 Проведено турнір з пляжного волейболу присвячений Дню Незалежності України
15 Серпня17:43 м. Кам’янське: фахівці ДСНС спілкувались із людьми про безпечний відпочинок на природі й на водоймах
15 Серпня17:05 м. Павлоград: психологом проведено заняття з особовим складом
15 Серпня16:55 м. Синельникове: вогнеборці нагадали мешканцям міста правила пожежної безпеки в побуті
15 Серпня15:58 Апостолівський район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами
15 Серпня15:17 м. Дніпро: співробітники Служби порятунку розповіли городянам про правила пожежної безпеки
15 Серпня13:01 Покровський район: фахівці ДСНС проводять серед населення масово роз’яснювальну роботу
15 Серпня12:42 м. Жовті Води: вогнеборці провели профілактичні бесіди з населенням міста щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах
Останні новини