Головна Останні новини25 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

У Дніпрі силові структури змагаються за першість у турнірі з кульової стрільби (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 25.04.2019, 12:11

25 квітня на базі спортивного товариства «Динамо» відбулись змагання серед силових структур, вищій учбових закладів та рятувальних служб з кульової стрільби. Загалом 15 колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів, рятувальних служб та інших спеціальних служб Дніпропетровщини представили свої збірні команди.

 Цього року, а саме 30 квітня, організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» виповнюється 90 років! Тож керівники установ особисто прибули на урочисте відкриття заходу, аби поздоровити динамівців та підтримати учасників змагань.

Начальник Головного управління ДСНС області Андрій Кульбач особисто привітав спортсменів Служби порятунку, які є активними членами товариства «Динамо» та гідно представляють ДСНС України в багатьох змаганнях. Загалом Товариство об’єднує близько 18 тисяч правоохоронців,  надзвичайників та членів їх сімей, має багату та славну історію становлення спорту та спортивних досягнень.

Як зазначив голова ветеранської організації «Динамо» Віктор Матвійович Малюга: «Спорт не лише фізично розвиває людину, а й допомагає людині краще виконувати свої посадові обов’язки, долати навантаження.

Одним з головних завдань Організації є створення сприятливих умов для розвитку фізичної культури та спорту її членів, підвищення рівня професійної підготовки працівників і військовослужбовців правоохоронних органів, забезпечення розвитку масової фізичної культури і спорту, підготовка спортивного резерву та спортсменів високого класу.

Тож сьогодні для команди з кульової стрільби Головного управління ДСНС області буде нелегка задача вибороти перемогу серед гідних суперників. Змагання будуть проходити серед жінок, чоловіків, в особистому та командному заліках. Підтримуємо та бажаємо успіхів нашим рятувальникам. Нехай переможе найсильніший!

1s.jpg3s.jpg

4s.jpg7s.jpg

10s.jpg8s.jpg


   
Останні новини
21 Травня06:15 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля.
20 Травня16:22 м. Синельникове: фахівці Служби порятунку проводять профілактичу роботу з метою зменшення надзвичайних подій на водних об'єктах
20 Травня15:40 м. Нікополь: психологом проведено професійно-психологічний відбір
20 Травня15:37 Петриківський район: вогнеборці та волонтери провели рейдове відпрацювання щодо запобігання пожеж в екосистемах
20 Травня15:22 м. Дніпро: підсумки тижня від рятувальників (ФОТО. ВІДЕО)
20 Травня15:19 Криворізький район: психолог провів заняття щодо профілактики суїцидів та девіантної поведінки
20 Травня13:51 м. Марганець: рятувальники провели профілактичний рейд у екосистемах щодо випалювання сухостою
20 Травня13:02 7 дітей на Дніпропетровщині загинуло від утоплення за 2018 рік
19 Травня11:04 Юр’ївський район: співробітники Служби порятунку нагадали мешканцям правила пожежної безпеки в екосистемах
19 Травня10:53 На Дніпропетровщині вшанували пам'ять жертв політичних репресій
19 Травня09:24 Межівський район: фахівці ДСНС поспілкувались з мешканцями міста з приводу безпеки на відпочинку
19 Травня09:17 м. Жовті Води: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
18 Травня18:52 м. Кам’янське: вогнеборці провели тактичні навчання щодо гасіння пожеж у лісових масивах
18 Травня15:40 На Дніпропетровщині відбувся гала-концерт IХ Фестивалю героїко-патріотичної пісні (ВІДЕО)
17 Травня17:40 Конкурсанти IХ Фестивалю героїко-патріотичної пісні відвідали музей сучасної війни
Останні новини