Головна Останні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

м. Синельникове: тривають профілактичні заходи у культових спорудах

Опубліковано: 19.04.2019, 19:55

З метою запобігання пожеж та різних надзвичайних подій на передодні святкування Великодня, фахівці служби ДСНС проводять профілактичні заходи у культових спорудах міста Синельникове та Синельниківського району.

Під час профілактичних заходів співробітники Служби порятунку України розповідають та нагадують священнослужителям – правила пожежної безпеки у культових спорудах та проводять їм протипожежні інструктаж.

«Перебуваючи у храмі, пам’ятайте про правила поводження з відкритим вогнем, будьте пильними, знаходячись поряд із свічниками, слідкуйте за полум’ям власної свічки та свічок оточуючих вас людей. Ознайомтесь з планом евакуації на випадок виникнення пожежі та місць розміщення первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників, пожежних щитів, води, тощо). Прослідкуйте, щоб діти перебували під наглядом дорослих та не бавилися з вогнем» – закликали рятувальники.

Також, співробітники ДСНС нагадали священнослужителям, що після закінчення Богослужінь необхідно перевірити стан протипожежної безпеки у церкві: не залишати увімкненими електронагрівальні і побутові прилади, у жодному разі, не залишати непогашені свічки або лампадки.

По закінченню бесіди вогнеборці звернулися до священнослужителів церкви постійно доносити застереження щодо запобігання пожеж у побуті, під час відпочинку на природі, а також по дотриманню правил пожежної безпеки на воді та інших місцях до кожного вірянина, щоб попередити пожежу та запобігти біді.

 29.jpg30.jpg


   
Останні новини
30 Травня08:20 УВАГА! Попередженння про посилення вітру!
29 Травня15:56 м.Камꞌянське: психологом Камꞌянської оперативної зони, проводиться психодіагностика психічних станів
29 Травня15:06 м. Кривий Ріг: співробітники Служби порятунку проводять профілактичну роботу серед містян
29 Травня15:01 м. Дніпро: фахівці служби порятунку «101» провели профілактичну роботу в природних екосистемах.
29 Травня14:58 м. Жовті Води: рятувальники провели бесіди з населенням щодо алгоритму дій при виявленні небезпечних предметів
28 Травня19:12 м. Дніпро: співробітники ДСНС розповіли про підготовку до пляжного сезону
28 Травня15:09 Широківський район: рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу у закладах торгівлі
28 Травня14:34 м. Покров: мешканців закликають бути обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів
28 Травня13:59 Петриківський район: відбулись навчання із працівниками будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К»
28 Травня13:12 Покровський район: рятувальники та поліція продовжують проводити перевірки об’єктів, щодо дотримання карантинних обмежень
28 Травня11:35 Верхньодніпровський район: проведено профілактичну роботу із трудовим колективом
28 Травня11:12 Нікопольський район: мешканців приватного житлового сектору навчали правилам пожежної безпеки
28 Травня06:35 УВАГА! Попередженння про посилення вітру та грозу!
27 Травня16:21 м. Вільногірськ: рятувальники розмістили профілактичні плакати щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції
27 Травня14:26 м. Марганець: вогнеборці провели пожежно-тактичні навчання у лікарні міста
Останні новини