Головна Останні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

м. Дніпро: напередодні Великодня начальник Головного управління закликав священнослужителів до обережності під час Пасхальних церковних служб

Опубліковано: 19.04.2019, 13:44

19 квітня в Управлінні Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви відбулись збори священнослужителів області. До зборів духовенства були запрошені начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Андрій Кульбач, фахівці пожежної безпеки Головного управління. В ході зустрічі були обговорені питання організації підготовки до пасхальних свят. Проводив збори - єпископ Симеон.

Начальник Головного управління Андрій Кульбач закликав отців до обережності у використанні відкритого вогню під час Пасхальних церковних служб.

Як зазначає начальник головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач, на Великдень відбуватимуться богослужіння у понад 800 храмах Дніпропетровщини. Священнослужителі та прихожани використовуватимуть кадильне вугілля та свічки. Застосування відкритого вогню вимагатиме від них особливої пильності, відтак нагадування про ретельне дотримання правил пожежної безпеки є доречним.

Надалі, начальник управління  запобігання  надзвичайним  ситуаціям Олег Миджин провів інструктаж з пожежної безпеки та пояснив як використовувати вогнегасник.

В період великого скупчення людей в культовій установі необхідно бути вкрай уважними при використанні джерел відкритого вогню (свічок, лампадок тощо), тримати відкритими шляхи евакуації, знати порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації. Також настоятелів попросили звертатись в своїх проповідях до людей та акцентувати увагу на обережності з вогнем, як в побуті, так і під час перебування в храмі.

Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки в період свят підрозділи Служби порятунку переведені на посилений варіант несення служби. В культових установах буде забезпечено чергування співробітників ДСНС, а також курсуватиме оперативна група рятувальників, яка слідкуватиме  за безпекою в найбільш масових місцях святкування.

Враховуючи традицію проводити Великодні свята на природі, рятувальники просять людей не провокувати пожежі в екосистемах, прибирати після пікніків сміття та не розпалювати вогнище в лісі.

DSC_0085.JPG  DSC_0114.JPG

DSC_0107.JPG  DSC_0071.JPG


   
Останні новини
30 Травня08:20 УВАГА! Попередженння про посилення вітру!
29 Травня15:56 м.Камꞌянське: психологом Камꞌянської оперативної зони, проводиться психодіагностика психічних станів
29 Травня15:06 м. Кривий Ріг: співробітники Служби порятунку проводять профілактичну роботу серед містян
29 Травня15:01 м. Дніпро: фахівці служби порятунку «101» провели профілактичну роботу в природних екосистемах.
29 Травня14:58 м. Жовті Води: рятувальники провели бесіди з населенням щодо алгоритму дій при виявленні небезпечних предметів
28 Травня19:12 м. Дніпро: співробітники ДСНС розповіли про підготовку до пляжного сезону
28 Травня15:09 Широківський район: рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу у закладах торгівлі
28 Травня14:34 м. Покров: мешканців закликають бути обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів
28 Травня13:59 Петриківський район: відбулись навчання із працівниками будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К»
28 Травня13:12 Покровський район: рятувальники та поліція продовжують проводити перевірки об’єктів, щодо дотримання карантинних обмежень
28 Травня11:35 Верхньодніпровський район: проведено профілактичну роботу із трудовим колективом
28 Травня11:12 Нікопольський район: мешканців приватного житлового сектору навчали правилам пожежної безпеки
28 Травня06:35 УВАГА! Попередженння про посилення вітру та грозу!
27 Травня16:21 м. Вільногірськ: рятувальники розмістили профілактичні плакати щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції
27 Травня14:26 м. Марганець: вогнеборці провели пожежно-тактичні навчання у лікарні міста
Останні новини