Головна Останні новини15 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Апостолівський район: проведено районний етап фестивалю Дружин юних пожежних

Опубліковано: 15.04.2019, 13:56

15 квітня Апостолівським районним сектором Головного управління ДСНС України в області спільно з відділом освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради, на базі загальноосвітнього навчального закладу «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4» Апостолівської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області було проведено районний етап XXV Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

У фестивалі взяли участь команд з Апостолівської, Грушівської, Нивотрудівської та Зеленодольської об’єднаних територіальних громад.

За виступами дружин юних пожежних слідкували глядачі та групи підтримок, а оцінювало їх професійне журі, до складу якого увійшли представники відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради та Апостолівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Фестиваль дружин юних пожежників проведено з метою поширення руху юних пожежних-рятувальників у загальноосвітніх навчальних закладах Апостолівського району, виявлення творчих здібностей дітей та молоді; вивчення історії пожежної охорони та рятувальної служби; пропаганди здорового, активного способу життя, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті, а також пропаганди і популяризації основ безпеки життя.

В запеклій боротьбі призові місця розподілилися наступним чином: команда «Рятівники» (І місце), «Іскорка» ( ІІ місце) та «Вогонь і вода» (ІІІ місце). Учасники фестивалю за зайняті призові місця були нагородженні грамотами та солодощами.

IMG_3287.JPGIMG_3274.JPG

IMG_3267.JPGIMG_3301.JPG


   
Останні новини
26 Червня18:57 м. Першотравенськ: до пожежно-рятувального підрозділу завітали вихованці школи
26 Червня16:00 м. Кам’янське: рятувальники складали заліки із загальної та спеціальної фізичної підготовки
26 Червня15:46 П’ятихатський район: фахівці ДСНС нагадують про небезпечні знахідки
26 Червня15:26 Межівський район: проведено рейд на водних об’єктах
26 Червня14:49 м. Жовті Води: вогнеборці у складі комісії провели рейд у приватному секторі міста
26 Червня14:33 Дніпровський район: рятувальники та правоохоронці провели рейд на водних об’єктах
26 Червня13:57 Дніпропетровська область: проведено навчання щодо забезпечення публічної безпеки і порядку під час виборів (ФОТО, ВІДЕО)
26 Червня11:11 м. Марганець: про вибухонебезпечні прилади населенню
26 Червня06:05 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля.
25 Червня17:06 м. Кам’янське: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо порядку дій в разі виявлення невідомих та вибухонебезпечних знахідок
25 Червня17:03 м. Синельникове: рятувальники нагадали людям правила пожежної безпеки в побуті
25 Червня13:06 Широківський район: рятувальники дбають про безпеку громадян під час відпочинку на водних об’єктах
25 Червня11:58 Васильківський район: рятувальники проводять профілактичні бесіди щодо дій під час виявлення ВНП
25 Червня11:57 м. Тернівка: рятувальники провели профілактичні бесіди з населенням щодо дій у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів
25 Червня09:31 Аналіз стану утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання за результатами весняної перевірки 2019
Останні новини