Головна Останні новини15 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Апостолівський район: проведено районний етап фестивалю Дружин юних пожежних

Опубліковано: 15.04.2019, 13:56

15 квітня Апостолівським районним сектором Головного управління ДСНС України в області спільно з відділом освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради, на базі загальноосвітнього навчального закладу «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4» Апостолівської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області було проведено районний етап XXV Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

У фестивалі взяли участь команд з Апостолівської, Грушівської, Нивотрудівської та Зеленодольської об’єднаних територіальних громад.

За виступами дружин юних пожежних слідкували глядачі та групи підтримок, а оцінювало їх професійне журі, до складу якого увійшли представники відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради та Апостолівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Фестиваль дружин юних пожежників проведено з метою поширення руху юних пожежних-рятувальників у загальноосвітніх навчальних закладах Апостолівського району, виявлення творчих здібностей дітей та молоді; вивчення історії пожежної охорони та рятувальної служби; пропаганди здорового, активного способу життя, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті, а також пропаганди і популяризації основ безпеки життя.

В запеклій боротьбі призові місця розподілилися наступним чином: команда «Рятівники» (І місце), «Іскорка» ( ІІ місце) та «Вогонь і вода» (ІІІ місце). Учасники фестивалю за зайняті призові місця були нагородженні грамотами та солодощами.

IMG_3287.JPGIMG_3274.JPG

IMG_3267.JPGIMG_3301.JPG


   
Останні новини
18 Квітня20:31 Широківський район: рятувальники провели профілактичну роботу серед населення
18 Квітня20:02 Покровський район: в рамках тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності до рятувальників завітали малюки на екскурсію
18 Квітня17:58 м. Кривий Ріг: відбулися змагання під назвою «Найсильніший пожежний-рятувальник»
18 Квітня17:31 м. Павлоград: рятувальники провели інструктажі з головами та секретарями виборчих комісій щодо заходів безпеки під час проведення виборів
18 Квітня17:24 Рятувальник з Павлограду нагороджений Премією Дніпропетровської облради
18 Квітня17:20 м. Дніпро: успішно завершилися змагання з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада - 2019»
18 Квітня17:07 м. Нікополь: відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних
18 Квітня17:03 м. Синельникове: до рятувальників завітали школярі
18 Квітня16:56 м. Кривий Ріг: проведено показовий День цивільного захисту
18 Квітня16:54 Петриківський район: співробітники ДСНС провели профілактичне відпрацювання житлового сектору
18 Квітня16:49 м. Жовті Води: вогнеборці проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження виникнення пожеж
18 Квітня16:21 м. Павлоград: рятувальники Західно-Донбаської оперативної зони провели зональні змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник»
18 Квітня15:54 Дніпровський район:«Кращий пожежний-це ти обережний»
18 Квітня15:51 П'ятихатський район: надзвичайники застерігають мешканців від необережного поводження з вогнем
18 Квітня15:37 м.Вільногірськ: співробітники ДСНС провели роз’яснювальну роботу щодо запобігання пожеж в побуті
Останні новини