Головна Останні новини22 Березня, 2019р.
 Версія для друку

Покровський район: школярі завітали до рятувальників

Опубліковано: 22.03.2019, 12:27

22 березня учні комунального закладу освіти «Коломийцівської ЗОШ I-III ст. Покровської селищної ради Дніпропетровської області» завітали до 21 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в області.

 Рятувальники провели для школярів виховну годину на якій розповіли дітям про роботу рятувальників, а саме:

- їх обов’язки;

- класифікацію надзвичайних ситуацій, що ліквідують вогнеборці;

- види допомоги, яку надають населенню.

Не оминули фахівці Служби порятунку «101» алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, розширили уявлення про роботу пожежних та способи гасіння пожеж й нагадали учням правила пожежної безпеки.

Під час даного заходу рятувальники провели екскурсію по підрозділу. Школярі відвідали пункт зв’язку частини, познайомилися з роботою чергового диспетчера, почули розповідь про пожежні автомобілі, які є на озброєнні у підрозділі.

Діти мали можливість відчути себе справжніми пожежними-рятувальниками. Включивши сигнал «Тривога» один із школярів разом з рятувальниками вдяг спецодяг, збираючись на умовну пожежу. Дітям дозволили посидіти у кабіні водія та пожежних, показали рятувальний човен, який слугує для проведення рятувальних операцій на воді. Наше молоде покоління брало активну участь у проведеному заході, проявляли активність задаючи багато запитань, на які отримували вичерпні відповіді.

На даному заході розглянуто питання гендерної рівності у системі ДСНС України, адже рятувальник – не має статі, ним може бути, як чоловік так і жінка, маючи для цього відповідну освіту та фізичні здібності. Розповіли дітям про навчальні заклади до яких вони можуть вступити, щоб стати справжніми професіоналами цієї важливої професії.

Метою цього заходу постало формування здібностей у дітей, як вірно та чітко діяти при виникненні надзвичайної ситуації для захисту свого здоров'я та життя. Для того, щоб інформація залишалася у пам’яті підлітків, вогнеборці вручили інформаційні пам’ятки, в яких вказано номер телефону Служби порятунку «101» та інформацію про дії у разі виникнення пожежі.

2.jpg1.jpg

3.jpg


   
Останні новини
18 Квітня20:31 Широківський район: рятувальники провели профілактичну роботу серед населення
18 Квітня20:02 Покровський район: в рамках тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності до рятувальників завітали малюки на екскурсію
18 Квітня17:58 м. Кривий Ріг: відбулися змагання під назвою «Найсильніший пожежний-рятувальник»
18 Квітня17:31 м. Павлоград: рятувальники провели інструктажі з головами та секретарями виборчих комісій щодо заходів безпеки під час проведення виборів
18 Квітня17:24 Рятувальник з Павлограду нагороджений Премією Дніпропетровської облради
18 Квітня17:20 м. Дніпро: успішно завершилися змагання з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада - 2019»
18 Квітня17:07 м. Нікополь: відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних
18 Квітня17:03 м. Синельникове: до рятувальників завітали школярі
18 Квітня16:56 м. Кривий Ріг: проведено показовий День цивільного захисту
18 Квітня16:54 Петриківський район: співробітники ДСНС провели профілактичне відпрацювання житлового сектору
18 Квітня16:49 м. Жовті Води: вогнеборці проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження виникнення пожеж
18 Квітня16:21 м. Павлоград: рятувальники Західно-Донбаської оперативної зони провели зональні змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник»
18 Квітня15:54 Дніпровський район:«Кращий пожежний-це ти обережний»
18 Квітня15:51 П'ятихатський район: надзвичайники застерігають мешканців від необережного поводження з вогнем
18 Квітня15:37 м.Вільногірськ: співробітники ДСНС провели роз’яснювальну роботу щодо запобігання пожеж в побуті
Останні новини